Magazin

“Gülşen yaptı yapacağını! Dekolteli pembe tulumuyla konser verdi, izleyenler gözünü dekoltesinden alamadı “hiç giymeseydin”

Sahne kostümleri ile olay yaratmaya devam eden Gülşen giymiş olduğu kıyafet ile yine gündeme geldi. Konseri izlemeye gelen izleyiciler gözlerini Gülşen’in dekoltesinden alıkoyamadı.

Şarkılarıyla olduğu kadar sahne kostümleri ile de olay yaratmaya devam eden ünlü şarkıcı Gülşen her geçen gün daha da konuşulmaya devam ediyor. Son olarak ise Harbiye’de sahne almış olan Gülşen, giydiği kıyafet ile adından söz ettirmeye devam ediyor. İşte tüm detayları ile haberimizin devamında

ll

Gülşen’in Harbiye kostümü herkesi mest etti

Gülşen hayran olunası şarkıları ve sesi ile yıllardır zirveden inmeyen ünlü isimlerden biri. Yıllar ‘den geçtikçe tarzı değişse de sesi ile büyülemeye her geçen gün devam etmektedir. Şarkıları ile 7’den 70’e herkesi yakalayan ünlü sanatçı Gülşen, sadece şarkıları ile değil duruşu ile de dikkat çeken isimlerden biri. Son zamanlarda ise ünlü şarkıcı Gülşen’in sık sık gündeme gelmiş olduğu bir konu var; sahne kıyafetleri. Giymiş olduğu kıyafetler ile gündemden düşmemektedir. Sık sık konserler veren ünlü şarkıcı Gülşen sahneye çıkmış olduğu kıyafetler ile de çok konuşuluyor ve her defasında ise giymiş olduğu kıyafetlerle olay yaratmayı başarıyor.

hh 2 e1659388510157

Gülşen’in çok konuşulan sahne kıyafetleri ile gündeme gelmeye devam ediyor

Sık sık sahne şovları ile gündeme gelen ünlü şarkıcı Gülşen verdiği konserler ve sahne kıyafetleri ile çok konuşulan ünlü isimlerden birisidir. Herkes Gülşen’i konuşuyor, Gülşen ise işine bakmaya devam ediyor. Sahneye çıkmaya ve yepyeni kıyafetlerle konuşulmaya devam ediyor. Son olarak ise Harbiye konserinde giymiş olduğu pembe parlak dekolteli Valentino tulumu ile Harbiye’yi sallamaya yetti. Tabi ki de ünlü şarkıcı yine giymiş olduğu kıyafet ile gündemi sallamaya yetti. Konserine gelmiş olan seyirciler ünlü şarkıcı Gülşen’in göğüs dekoltesinden kendini alamadı. Bazı takipçileri ünlü şarkıcı Gülşen’in kıyafetine beğeni yağdırırken bazı takipçileri ise ‘bu kadın kendini daha ne kadar açacak’ tarzı yorumları yapmalarına sebep oldu. Ünlü şarkıcı ise kendine gelmiş olan hiçbir yorumu takmadı.

hggh

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat