Magazin

Güzel oyuncu Seda Bakan, direk dansı sahnesiyle ortalığı yıktı! Sende de ne cevherler varmış

İkinci bebeğini kucağına almaya hazırlanan Seda Bakan rol aldığı Zeytin Ağacı dizisinde yaptığı direk dansıyla sosyal medyada olay oldu.

Güzel oyuncu Seda Bakan son dönemlerin en çok aranılan oyuncuları arasında yer alıyor. Behzat Ç dizisinde popüler olan ve ardından Kardeş Payı dizisinde ekranların en çok aranılan isimlerinden birisi olan Seda Bakan bir süredir ailesine ve çocuklarına zaman ayırdığı için ekranlardan uzak duruyordu. Oldukça özlenen güzel oyuncu son zamanlarda yeni yayınlanan projesi ile oldukça dikkat çekiyordu. Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde yeniden oyunculuğa dönen ve Leyla karakterine hayat veren güzel oyunun rolü gereği canlandırdığı sahneler büyük şaşkınlığa neden oldu.

Seda Bakan Yeni Projesiyle Şaşırttı!

Ünlü oyuncu Seda Bakan 8 yıl önce yaptığı evlilikle magazin gündeminin de en mutlu çiftleri arasında yer alıyor. Bu evliliğinden Leyla isminde bir kızı bulunuyor. 2019 yılında anne olan güzel oyuncunun şimdilerde yeniden anne olmaya hazırlandığı biliniyor. Seda Bakan, Kardeş Payı dizisinde Feyza karakterine hayat vermiş ve o tarihten bu yana hala aynı rolle akıllarda kalmıştı. Şimdilerde Netflix’te yayınlanan Zeytin Ağacı dizisinde rol almaya başladı. Aynı dizide Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Boncuk Yılmaz, Serkan Altunorak gibi isimler de bulunuyor. Dizi şimdiden en çok izlenenler arasına girmeyi başardı.

Seda Bakan Direk Dansı Yaptı!

seda

Seda Bakan diziyi izleyenlerden tam not almayı başardı. Dizide yapmış olduğu direk dansı ile ağızları açık bırakırken cesur dansı kısa sürede büyük ilgiyle karşılandı. Direk dansı yaptığı sahnelerde iç çamaşırı giyen güzel oyuncu sosyal medyayı da adeta salladı. Seda Bakan’ın oyunculuğu ve profesyonel dansı pek çok kişinin diziyi ünlü oyuncunun sahneleri için izlediğini ortaya koydu. Kısa sürede gündem olan sahneler hakkında güzel oyuncu bir açıklama yapmazken bu süreçte role nasıl hazırlandığı da merak edilenler arasında yer alıyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat