Magazin

Güzelliğiyle herkesi etkileyen Türkan Şoray estetik harikası! Filmlerdeki ilk halini gören inanamıyor “helal olsun doktoruna”

Ünlü oyuncu Türkan Şoray güzelliği ile yıllardır pek çok kişiyi etkilemeye devam ediyor. Ancak ünlü oyuncunun aslında estetik operasyonlar sonucunda bugünkü görünümüne kavuştuğu anlaşıldı.

Türk sineması denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden birisi Türkan Şoray olarak biliniyor. Türk sinemasında birbirinden değerli filmleri ile pek çok oyuncuya da ışık olduğu biliniyor. Şimdilerde 77 yaşında olan ünlü oyuncunun güzelliği geçmişten bu yana konuşulmaya devam ediyor.

Türkan Şoray’ın gençliği günümüzde estetik merkezlerinde pek çok kişi tarafından da referans alınmaya devam ediyor. Ancak pek çok kişi ünlü sanatçının aslında gençlik yıllarında da estetik yaptırdığını bilmiyor. Yıllar sonra ünlü oyuncunun geçmişte de estetik operasyon geçirdiğini duyanlar büyük şaşkınlık yaşıyorlar.

Türkan Şoray’ın Estetiklerini Duyanlar İnanamıyorlar!

Türkan Şoray şimdilerde 77 yaşına bastı. Yaşına rağmen güzelliği ile büyülemeye devam eden ünlü sanatçı kendisine bakmayı seven ve genç kalmak isteyen ünlülerden. İlerleyen yaşına rağmen sağlıklı beslenen ünlü oyuncunun 20 kili verdiği öğrenildi. Kilo verdikten sonra yüzünün çöktüğünü düşünen ünlü sanatçının Fransız askısı yöntemini kullanarak yüzünü gerdirdiği ve böylece yaşının izlerini sildiği biliniyor.

Fransız askısı yöntemi son zamanlarda magazin dünyasında oldukça popüler. Seda Sayan’da bu yöntemi sık sık kullandığını yaptığı paylaşımlarla gündeme taşımaya devam ediyor.

Türkan Şoray’ın Estetiksiz Halleri Çok Konuşulacak!

türkan2

Türkan Şoray kariyerinin ilk zamanlarından bu yana herkesin hafızasında güzel yüzü ile kaldı. Oyunculuğunun yanı sıra bir dönem güzelliği ile herkesi büyülemeyi başardı. Büyük gözleri, küçük burnu ve dolgun dudakları ile pek çok genç kız kendisine örnek almak ve onun gibi olmak istedi. Ancak bilinmeyen bir gerçek pek çok kişiyi şaşırtmaya devam ediyor. Ünlü oyuncunun aslında oyunculuk kariyerine başladıktan kısa bir süre sonra o dönemin şartları ile estetik operasyon olduğu öğrenildi.

Türkan Şoray yıllar önce geçirdiği estetik operasyonlar ile burnunu ve dudaklarını yaptırarak başka biri oldu. Estetiksiz hallerini görenler ise gözlerine inanamıyorlar. Bu süreçte ünlü oyuncunun o dönem profesyonel bir değişim yaşaması üzerine doktoru da merak ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat