Gündem

Hababam Sınıfı’nın o isimleri yaptıkları işle herkesi üzdü! Bir zamanlar efsaneydiler şimdi bakın ne iş yapıyorlar

Oyuncu kadrosunda Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Tarık Akan, Münir Özkul ve Adile Naşit gibi usta isimlerin yer aldığı Hababam Sınıfı, şimdilerde oyuncularının son halleriyle anılmaya devam ediliyor. Filmde yer alan birçok usta oyuncunun hayatını kaybettiği bilinirken yaşayan son isimlerin de yaşam mücadelesi verdiği ortaya çıktı. Özellikle filmde Bacaksız karakterine hayat veren Tuncay Akça ve Hayta İsmail tiplemesiyle bilinen Ahmet Arıman, yaptıkları son işle yürekleri burktu. İşte, Yeşilçam’ın efsane iki oyuncusunun son hallerine dair merak edilen tüm detaylar.

Yeşilçam’ın efsane filmleri arasında gösterilen Hababam Sınıfı, son bölümünün yayınladığı günden uzun yıllar geçmiş olsa da hala oyuncu kadrosuyla adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Hababam Sınıfı filminde oynayan birçok oyuncuyu kaybetmenin acısını yaşıyor olsak da yaşayan efsanelerin şimdiki halleri de merakla araştırılıyordu.

Hababam Sınıfı serisinin ilk filminden beri oyuncu kadrosunda kendisine yer bulan Ahmet Arıman (Hayta İsmail) ve Tunçay Akça’nın (Bacaksız) son görüntüleri, adeta yürekleri parçaladı. Bakın Yeşilçam’ın efsane oyuncuları, geçim sıkıntısını aşabilmek için hangi işle uğraşıyorlar.

hababam sinifi nin o isimleri yaptiklari isle herkesi uzdu bir zamanlar efsaneydiler simdi bakin ne is yapiyorlar 584

Ahmet Arıman ve Tuncay Akça’nın son görüntüleri herkesi derinden üzdü!

Dönemin en popüler oyuncuları arasında yer alan Ahmet Arıman ve Tuncay Akça’nın düştüğü yaşam mücadelesi, herkesi hüzünlendirmeyi başardı. Sosyal medyada bir anda popüler olmayı başaran bir görüntüde iki ünlü ismin bir mağaza açılışında şarkı söyleyerek enstrüman çaldıkları kameralara yakalandı.

Bu görüntüler, herkesi derinden üzerken hala tiyatro ile ilgilenmesi gereken isimlerin eğlence sektöründe market açılışlarına katılmaları, ‘’Dünya nereye gidiyor böyle?’’ dedirtti. Ayrıca birçok insan, Yeşilçam’ın efsane isimlerine verilen değerin düştüğünü bir kez daha kendi gözleriyle gördüler. Şimdilerde milyonlarca Yeşilçam hayranı, konuya dair Ahmet Arıman ve Tuncay Akça’dan gelecek net açıklamaları merakla beklemeye başladılar.

hababam sinifi nin o isimleri yaptiklari isle herkesi uzdu bir zamanlar efsaneydiler simdi bakin ne is yapiyorlar 584 1

Sosyal medya iki ünlü ismin son halleriyle adeta çalkalandı!

Televizyon ekranlarının yanı sıra sosyal medyada da sıklıkla anılmaya devam edilen Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i Ahmet Arıman ve Bacaksızı Tuncay Akça, son halleriyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ikilinin eğlence sektörüne geçmesini yaşam mücadelesi olarak nitelendirirken Yeşilçam’ın efsane isimlerine de en az şimdilerde milyonlar kazanan isimler kadar değer verilmesi gerektiğini ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, ünlü oyuncular hakkında ortaya çıkacak yeni gelişmeleri merakla beklemeye başladı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat