Magazin

Hakan Ural ve Tuğba Namlı’nın sunduğu Neler Oluyor Hayatta başlıyor! Bu tarihten itibaren yeni sezonla ekranlarda

Hakan Ural ve Tuğba Namlı’nın eşsiz sunumlarıyla sabah kuşağının vazgeçilmez programları arasında gösterilen Neler Oluyor Hayatta, şimdilerde izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyordu. Kanal D ekranlarında yeni sezon fragmanı da yayınlanan programın ne zaman başlayacağı artık belli oldu. İşte, ekranların fenomen magazin programı Neler Oluyor Hayatta’nın yeni sezon bölümlerine dair merak edilen tüm detaylar.

Yer aldığı projelerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Hakan Ural, geçtiğimiz yıllarda oyunculuk kariyerine ara vererek sunuculuk yapmaya başlamıştı. Birçok kanalda magazin programlarını yöneten ünlü isim, geçtiğimiz aylarda Tuğba Namlı ile Neler Oluyor Hayatta programına başlamıştı.

Magazin dünyasının her sabah nabzını tutmaya devam eden ikili, geçtiğimiz haftalarda Neler Oluyor Hayatta programının sezon finali sunmuş ve sevenlerine kısa süreli veda etmişlerdi. Şimdilerde yeni sezonu heyecanla beklenen magazin programı için son gelişmeler de aktarılmaya başlandı. İşte, Hakan Ural ve Tuğba Namlı’nın müthiş sunumlarıyla reyting rekorlarını alt üst eden Neler Oluyor Hayatta programının yeni sezonuna dair merak edilen tüm detaylar.

Neler Oluyor Hayatta yeni sezonuyla seyircilerine merhaba demeye hazırlanıyor!

Kanal D ekranlarının bir fenomen halini alan magazin programı Neler Oluyor Hayatta, Hakan Ural ve Tuğba Namlı’nın başarılı sunumlarıyla milyonlarca televizyon severi ekranları başına bağlamayı başarıyordu. Şimdilerde sezon arasına girdiği bilinen program için yeni sezon bilgileri de aktarılmaya başlandı.

Şimdilerde fragman videosu yayınlanan programın 8 Ağustos Pazartesi gününden itibaren izleyicisiyle buluşmaya başlayacağı ifade edildi. Bu haber, Neler Oluyor Hayatta programının müdavimlerini de adeta sevinçten havalara uçurdu. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, Hakan Ural ve Tuğba Namlı’nın ekranlarda görüleceği ilk bölümü merakla beklemeye başladılar.

62eb775a4e3fe10d0c9eec8f

Sosyal medya Neler Oluyor Hayatta programının yeni sezonuyla adeta çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar işlenen olaylarla sosyal medyada da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Neler Oluyor Hayatta programı, şimdilerde 8 Ağustos Pazartesi saat 09.00’da yeniden başlayacağı haberleriyle platformları adeta salladı. Birçok kullanıcı, Hakan Ural ve Tuğba Namlı’ya başarılar dilerken programın yine bomba gibi bir sezona imza atacağını ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Neler Oluyor Hayatta’da işlenecek konuları sabırsızlıkla beklemeye başladılar.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat