Magazin

Hamdi Alkan’ın eski eşi Selen Görgüzel yatak pozuyla yaşını unutturdu! 43 yaşında ama bu fizik genç kızlarda yok

Hamdi Alkan'dan boşandıktan sonra sosyal medya pozları ile çok konuşulan Selen Görgüzel, yatakta verdiği pozlarla sosyal medyada yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Son zamanlarda biten evliliği ile konuşulan Selen Görgüzel yaklaşık 8 yıldır oyuncu ve yönetmen olan Hamdi Alkan’dan ayrıldıktan sonra sosyal medyada aktif olarak paylaşım yapmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda boşanan Selen Görgüzel, son zamanlarda hakkında çıkan bazı haberlere de isyan etmiş sosyal medya hesabında sert bir şekilde tepki vermişti.

Güzelliğine önem veren ve her daim genç kalabilmek için büyük çaba gösteren 43 yaşındaki Selen Görgüzel’in fiziği de oldukça beğeniliyor. Yaz aylarında bikinili görüntüleri ile oldukça cesur olduğu bilinen oyuncunun sünnet derisi kullanarak güzelliğini koruduğu öğrenilmişti. Bu durumun ortaya çıkmasının ardından sosyal medyada adeta linç edilen güzel oyuncu bu konudaki tepkisini de dile getirmişti.

Selen Görgüzel Güzelliği için Sünnet Derisi Kullanıyor

selen3

Boşandıktan sonra daha cesur bir görünüm çizdiği düşünülen ünlü oyuncunun güzelliğini sürdürebilmesi için çocukların sünnet derilerinden elde edilen kök hücre ile vücuduna enjekte ettirdiği öğrenildi.

Selen Görgüzel’in bu güzellik itirafı sosyal medyada çeşitli tartışmaların ortaya çıkmasına neden oldu. Pek çok kişi ‘çocuklarımızı yiyor! Vahşet! Çocuklarımızı kesip biçiyorlar!’ yorumları yapılmıştı. Bu yorumlara oldukça sinirlenen Selen Görgüzel sosyal medya hesabından duruma tepki gösterdi. Açıklamalarında ‘bu yorumları silmiyorum çünkü ne kadar cahil olduğunuzu görün istiyorum. Bu tamamen bilimsel bir yöntem ve kimsenin çocuğu düşünüldüğü gibi kesilip biçilmiyor’ dedi.

Yatak Pozlarıyla Nefes Kesecek

selen

Güzel oyuncu ilerleyen yaşına rağmen düzgün fiziği ile çok dikkat çekiyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı derin göğüs dekolteli elbisesi ile büyük dikkat çekti. Verdiği yatak pozları da kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı. Selen Görgüzel iddialı pozları ile sosyal medyada konuşulurken, uygulamış olduğu yöntemin de güzelliğine faydalı olduğu yönünde yorumlandı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat