Magazin

Hande Erçel’in ablası dekoltesiyle poz verince beğeni butonları çöktü! “Abla kardeş afetler”

Hande Erçel'in kız kardeşi Gamze Erçel sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla dikkat çekerken son fotoğrafları nefesleri kesti.

Güzel oyuncu Hande Erçel’in ablası olarak bilinen Gamze Erçel bir dönem oyunculuk kariyerine başlamış ancak bunu çok fazla devam ettirmemişti. Gamze Erçel sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem olmaya devam ediyor. En az kardeşi Hande Erçel kadar ünlü olan güzel fenomen sosyal medyada yaptığı paylaşımları ile para kazanmaya devam ediyor.

Hande Erçel eşi ve çocuğu Mavi ile olan paylaşımlarıyla da son derece dikkat çekiyor. Sosyal medya takipçileri her seferinde artmaya devam ediyor. Instagram hesabından yapmış olduğu paylaşımlarla her seferinde gündeme gelmeye devam eden güzel fenomenin güzelliği de dikkat çekmeye devam ediyor.

Gamze Erçel Sosyal Medya Paylaşımlarıyla Dikkat Çekiyor!

Instagram hesabını oldukça aktif bir şekilde kullanan Gamze Erçel, yaz aylarında da paylaşımlarına hız kesmeden devam ediyor. Paylaştığı her fotoğraf ile adeta beğeni butonu çöküyor. Son olarak eşi ve kızı ile birlikte çıkmış olduğu bir tatilden bikinili fotoğraflarını paylaşmıştı.

Doğumdan sonra hızla verdiği kiloları ve fit vücudu ile dikkat çeken güzel sosyal medya fenomeni paylaştığı fotoğraflarda hem cesareti hem de güzelliği ile takipçilerinin nefesini kesmeye devam ediyor. Gamze Erçel eşi ve kızıyla da yapmış olduğu paylaşımlarla her seferinde ne kadar güzel bir aile olduklarını ortaya koymaya devam ediyor.

Dekolteli Fotoğraflarıyla Nefes Kesti

gamze2

Sosyal medya hesabını iş dışında kullanmanın dışında özel yaşantısıyla ilgili de sık sık paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Son olarak güzel fenomen sahil kenarında derin göğüs dekolteli fotoğraflarını paylaştı. Mini şortu ve dekolteli kıyafeti ile poz veren güzel oyuncu bu anları da sosyal medya hesabından paylaştı. Paylaşımdan çok kısa bir süre sonra fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum geldiği öğrenildi. Pek çok kişi güzelliği karşısında hayranlıklarını dile getirdiler.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat