Magazin

Hanife Gürdal yine uslanmadı! Halk yapma dedikçe inat etti, bu kez mini eteğini çekip poz verdi

Evlilik programı ile adını duyurmuş olan Hanife Gürdal yine vazgeçmedi. Halk kendisini eleştirdikçe o ise paylaşımlarını yapmaya devam ediyor. Bu kez ise paylaştığı fotoğrafı ile gündeme geldi.

Esra Erol’un evlilik programında adını duyurmuş olan Hanife Gürdal yine olay paylaşımda bulundu. Yapma dedikçe daha çok yapmaya devam ediyor. Hiç kimsenin ne dediğini umursamamakta ısrarcı. İşte Hanife Gürdal’ın yapmış olduğu sosyal medya paylaşımları haberimizin devamında sizlerle

96

Hanife Gürdal’ın sosyal medya paylaşımları

Bir zamanların gelin adayı olan Hanife Gürdal mini elbisesi ile pozunu sosyal medya hesabından paylaştı. İzdivaç programlarının fenomen gelin adayı olan Hanife Gürdal son hali ile sosyal medyada çok konuşulmaya devam ediyor. Katılmış olduğu evlilik programı ile ünlenmiş olan gelin adayı Hanife Gürdal popülerliğini Instagram hesabından devam ettirmektedir. Hanife Gürdal sosyal medyada da gündem olan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Hanife Gürdal ilk evlilik programına katıldığı zamanlarda kapalı bir gelin adayı iken şimdiler de baş örtüsünü çıkartmıştır. Baş örtüsü ile birlikte kendini de değiştiren Hanife Gürdal şimdi ise mini elbisesi ile olan fotoğrafını takipçiler ile paylaştı.

12

Hanife Gürdal’ın mini elbisesi ile olan fotoğrafları

Evlilik programı ile adını duyurmuş olan Hanife Gürdal sosyal medya üzerinden 574 bin takipçiye sahiptir. Hanife Gürdal son olarak tatil pozları ile dikkatleri üzerine çekti. Yarışmanın ardından başını açan ve evlenen Hanife Gürdal mini elbisesi ile yaptığı paylaşımı sosyal medyayı salladı. Takipçileri de her fırsatta gelin adayı olan Hanife Gürdal’ın eski fotoğraflarını paylaşarak ne kadar değiştiğini her seferinde Hanife Gürdal’ın gözüne sokmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bikinisi ile paylaştığı pozu ile gündeme gelen Hanife Gürdal kimseyi takmadı ve beyaz mini elbisesini giyip poz verdi ve takipçileri ile paylaştı. Takipçilerini ise yine ikiye böldü. Bir kısmı attığı fotoğrafı beğenirken bir kısmı ise Hanife Gürdal’ın paylaştığı fotoğraflarda utanmasının olmadığını dile getirerek eski gelin adayına yorumlarda bulundular.

6 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat