Magazin

Havva Öztel dekolteli pozlarıyla güzelliğini bir kez daha kanıtladı! Kızlarının yanında arkadaşı gibi duruyor, “esmersen güzelsin”

Aleyna Tilki  ve Ayça Tilki’nin annesi Havva Öztel en az kızları kadar gündemde olmaya devam ediyor. Müzik kariyerine de adım atmış olan Havva Öztel iddialı pozları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hem kariyeri hem de – sosyal medya paylaşımları ile gündemden düşmeyen 22 yaşındaki Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel adından sıklıkla söz ettiriyor. Aleyna Tilki’nin her daim yanında olan Havva Öztel sosyal medya pozu ile oldukça konuşuluyor. Havva Öztel sosyal medya hesabından ne paylaştı? Aleyna Tilki’nin annesi kızını tahtından mı ediyor? Ünlü şarkıcının annesi müziğe mi yöneldi?  İşte tüm detayları ile haberimizin devamında sizlerle

3

Aleyna Tilki’nin annesinin sosyal medya paylaşımları olay oldu.

43 yaşında olan Havva Öztel güzelliği ile genç kızlara meydan okumaya devam ediyor. Sosyal medya paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken Havva Öztel , göbek dekolteli paylaşımları ile sosyal medyayı salladı. Paylaşımının altına, ‘güzellikte kızlarını geçtin. Tam bir bebeksin.’ Gibi yorumlar geldi. Havva Öztel ise geçtiğimiz haftalarda müzik piyasasına sağlam bir giriş yaptı. Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel ‘Seni Kalbimden Kovdum’ parçasını dinleyicilerinin beğenilerine sundu. Havva Öztel kızı Aleyna Tilki ünlü olmadan önce bir okulda müdür yardımcılığı yapmaktaydı. Kızı meslek hayatına başlarken 17 yaşında olduğu için annesine ihtiyacı vardı. . Kızı ünlü  olunca mesleğini bırakıp kızı ile ilgilenmeye başladı.

i 1

Dekolteleri paylaşımları ile Havva Öztel paylaşımları ile gündeme geldi.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi paylaşımları ile gündeme geldi. Geçtiğimiz günlerde sosyal medya paylaşımları ile gündeme gelmişti. Bikinili pozlarını kendi hesabından paylaşan Aleyna Tilki binlerce beğeni ve yorum aldı. Şimdi ise annesi Havva Öztel göbek dekolteli fotoğraflarını sosyal medya üzerinden paylaşınca ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’e binlerce beğeni geldi. yorumlarda ise ‘kızlarını sollamış geçmişsin. Kızlarından daha güzelsin. Yaşından daha küçük duruyorsun.’ tarzında yorumlar geldi. ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel kızından sonra şarkıcılık kariyerine de adım attı.5

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat