Magazin

Havva Öztel son klibinde herkesi kalbinden vurmuştu! Sahil pozlarıyla büyülen Havva Öztel’in namı kızını bile geçiyor

Aleyna Tilki'nin annesi olarak tanıdığımız Havva Öztel müzik piyasasına girmek konusunda kararlı. Havva Öztel'n çıkardığı klip çok konuşuluyor.

Sesi, olay kıyafetleri ve sahne şovları ile her daim gündem olmaya devam eden genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi de şarkıcılığa soyundu. Geçtiğimiz aylarda bir şarkı için klip çekeceğini ve seslendireceğini açıklamıştı. Geçtiğimiz günlerde üzerinde çalıştığı klip çekimlerini sonunda tamamladığını açıkladı.

Havva Öztel’in şarkıcılığa özenmesi sosyal medyada ve magazin gündeminde çeşitli tartışmaların fitilini ateşledi. Havva Öztel tüm bu eleştirilere kulak asmadan şarkının klibini yayınladı. ‘Seni Kalbimden Kovdum’ isimli şarkısı ile sosyal medyada da oldukça dikkat çekmiş ve konuşulmuştu.

Aleyna Tilki’nin Annesi Şarkıcı Oldu!

havva

Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’in kızından özenerek şarkıcılığa soyunduğu konuşulmaya başladı. Klibi ve seslendirdiği şarkı uzun süredir merakla bekleniyordu. Kış aylarından bu yana çalışmaların devam ettiğini ilan etmişti. Bunun üzerine ‘Arabeskin kraliçesi’ olacağı yönünde de bazı iddialı yorumlar yapıldı. Havva Öztel’in şarkısını dinleyenler sesinin hiç fena olmadığını ve başarılı olabileceğini düşünüyorlar.

Havva Öztel Şarkıcılık Kariyerine Devam Edecek mi?

Şarkı çıkaracağını açıklamasının hemen ardından pek çok kişi sosyal medyada konu hakkında eleştirilerde bulunmuştu. Bunun ardından Havva Öztel hobi olarak yaptığını ve kendisine bir anı kalmasını istediğini söylemişti. Şarkıcılıkta bir iddiasının da olmadığını belirterek gelen eleştirileri bir anlamda yumuşatmıştı.

Havva Öztel son olarak kızı Aleyna Tilki’nin Rize’de bulunan konserine katıldı. Kızını konserde yalnız bırakmak istemeyen Havva Öztel bölgede bulunan Simistal Yaylası’na da çıkarak kızları ile birlikte poz verdi.

Kızı Aleyna Tilki’nin meşhur olmasının ardından adını sıklıkla duyduğumuz Havva Öztel son zamanlarda yapmış olduğu yorumlarla da dikkat çekmeye devam ediyordu. Gündemde olmayı sevdiği ve müzik piyasasında kendisine bir yer edinmek isteyen Havva Öztel’in sosyal medya hesabını da aktif olarak kullandığı biliniyor.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat