Magazin

Havva Öztel takipçisinden gelen mesaja küplere bindi! “Kızını itin köpeğin önüne atıyorsun”

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel takipçisinden gelen mesajı görünce küplere bindi. Aleyna Tilki’nin annesi o mesaja ise tepkisiz kalmadı ve tepkisini şu sözler ile dile getirdi.

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu iç çamaşırı pozları ile gündeme geldi. Ünlü şarkıcının annesine ise binlerce yorum geldi. Yorumlar karşısında sinirlerine hakim olamayan Havva Öztel sert sözlerle takipçilerinin lafları altında kalmadı. İşte ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’in vermiş olduğu cevap haberimizin devamında sizlerle

2 2

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’den takipçisine sert sözler

Verdiği iç çamaşırı pozları ile son günlerde eleştirilerin odağında olan ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesine de birçok yorum geliyor. Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel son olarak bir takipçisinden gelen mesajı görünce çileden çıktı. Mesajları ifşa eden Havva Öztel ‘Sen kim oluyorsunda benim anneliğimi sorguluyorsun?’ Diyerek isyan etti. Aleyna Tilki kadar annesi Havva Öztel de gündemde olmaya devam eden bir isim.  Hem sesi ile hem de vermiş olduğu cesur pozları ile sık sık konuşulmaya devam eden Havva Öztel sosyal medya hesabını ise aktif bir şekilde kullanan kullanıcılardandır. Son dönemde Aleyna Tilki’nin vermiş olduğunuz çamaşırlı pozları ile gündemdeyken anne Havva Öztel’e de bu konu hakkında birçok eleştiri geliyor.

12 1

Havva Öztel’e gelen eleştiriler

Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’e son gelen mesaj ise ünlü popçu Aleyna Tilki’nin annesi Havva Öztel’i kızdırdı. Havva Öztel “Kızını itin köpeğin önüne attın” yorumunu görünce çıldırdı.

Ünlü şarkıcının annesi Havva Öztel kendisine gelen bu mesajı ifşa ederek şunları yazdı. “Benim kızım halka şarkı söylüyor ite köpeğe değil. Terbiyesiz kadın. Sen kimsin de benim anneliğimi sorguluyorsun? Haddini bileceksin. Bilmezsen ben bildiririm.” İfadelerini kullandı. Bu mesajları ise kendi sosyal medya hesabından paylaşan Havva Öztel kızı Aleyna Tilki’nin hayranlarından da destek aldı. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki ise bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmadı.

8

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat