Magazin

Hayat Bilgisi Emin Hoca’yı yıllar çok değiştirdi Altan Gördüm’ün son hali şaşırttı! Usta oyuncu bakın şimdi ne yapıyor

Ekranların en sevilen dizileri arasında gösterilen Hayat Bilgisi, uzun bir süre önce final yapmış olmasına rağmen oyuncularının son halleriyle magazin gündemini karıştırmayı başarıyordu. Özellikle sosyal medya hesabını çok aktif şekilde kullandığı bilinen Altan Gördüm, son haliyle herkesi şaşkına çevirdi. İşte, Hayat Bilgisi’nin Panzer Emin’i Altan Gördüm’ün yaptığı son paylaşımlara dair merak edilen tüm detaylar.

Yayınlandığı dönemde televizyon ekranlarını kasıp kavurarak reyting oranlarını alt üst etmeyi başaran Hayat Bilgisi, şimdilerde final yaptığı bölümden yıllar geçmiş olmasına rağmen oyuncuların son halleriyle magazin gündeminde konuşulmaya devam ediyordu.

Özellikle dizide Panzer Emin karakterine hayat veren Altan Gördüm, projeden sonra en çok merak edilen isimlerin başında yer alıyordu. Şimdilerde sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlar yapan usta oyuncu, yaşadığı değişimle herkesi şaşkına uğrattı. İşte, Hayat Bilgisi’nin Emin Hoca’sı Altan Gördüm’ün son haline dair merak edilen tüm detaylar.

Usta oyuncu Altan Gördüm son haliyle görenleri şaşkına çevirmeyi başardı!

Türkiye’nin en uzun soluklu dizileri arasında gösterilen Hayat Bilgisi, lise çağındaki gençleri konu alan hikayesinin yanı sıra usta oyuncu kadrosuyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Özellikle dizide Emin Hoca karakterine hayat vererek herkesin beğenisini toplayan Altan Gördüm, uzun yıllar boyunca magazin gündemine gelmeye devam ediyordu. Şimdilerde emekliliğe ayrıldığını ifade eden ünlü isim, son haliyle herkesin ağzını açık bırakmayı başardı.

Yıllar içerisinde sakal uzatan ve yaşının bir hayli ilerlediği görülen Altan Gördüm, hala karizmatik olan duruşuyla herkesi şaşırttı. Ünlü oyuncu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son gönderileriyle binlerce beğeni almayı başarırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından övgü dolu yorumlara boğuldu.

640xauto 7

Sosyal medya Altan Gördüm’ün son haliyle adeta çalkalandı!

Ekranlarda olmasa da şimdilerde sosyal medyada yoğun bir hayran kitlesi tarafından takip edildiği bilinen Altan Gördüm, son haliyle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin ilerleyen yaşına rağmen yakışıklılığından hiçbir şey kaybetmediğini ifade ederken Gördüm’ün mutlaka yeni projelerde yer alması gerektiğini de söylediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Altan Gördüm tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 8

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat