Magazin

Hayatını kaybeden Pakize Suda’nın vasiyeti herkesi duygulandırdı! Sezen Aksu’dan ölmeden önce bakın ne istemiş

Beyninde pıhtı atmasından dolayı hayatını kaybeden Pakize Suda’nın 2015 senesinde söylediği vasiyeti gündemde yerini aldı. 70 yaşında yaşamını yitiren ünlü oyuncu sevenlerini derinden üzerken, vasiyetiyle de görenleri oldukça duygulandırdı.

Hayat Bilgisi, Sevda Çiçeği ve Davetsiz Misafir yapımlarında rol alan ünlü oyuncu Pakize Suda beyinde pıhtı atması sonucunda yaşamını yitirdi. Vefatı sevenlerini derinden üzerken, 2015 yılındaki söylediği vasiyeti gündemde yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

Vasiyeti ortaya çıktı

Uzun bir süredir gözlerden uzak bir şekilde hayatını sürdüren Pakize Suda, Hayat Bilgisi, Seda Çiçeği ve Davetsiz Misafir adlı yapımlarda rol aldı. Kameralardan uzak bir şekilde yaşayan Pakize Suda, uzun bir süredir demans hastalığıyla mücadele ediyordu. 70 yaşında beyinde pıhtı atması sonucunda yaşamını yitiren ünlü isim, sevenlerini de derinden üzdü. Acı haberi Pakize Suda’nın yeğeni Dilara Elagözlü duyurdu. Vefat haberi gündemi derinden sallarken, şimdi de 2015 yılında sunuculuğunu yaptığı programında söylediği vasiyeti gündemde yerini aldı. 

untitled 1 sgoc cover zoLo cover

Hatıra ormanı istedi

Bir süredir demans hastalığı ile mücadele eden Pakize Suda’nın vefat haberi gündemi derinden salladı. Geçtiğimiz aylarda demans teşhisi konulan ünlü isim 70 yaşında hayata gözlerini yumdu. Geçtiğimiz perşembe günü beyinde pıhtı atması sonucunda tedavi gördüğü Fethiye Devlet Hastanesi’nde hayatını kaybetti. Elagözlü; “Bir süredir rahatsız olan ve tedavi görmekte olan sevgili teyzemiz Pakize Suda, beynine pıhtı atması sonucu bu sabah yaşamını yitirmiştir. Çok üzgünüz. Sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Cenaze bilgilerini daha sonra paylaşacağım” ifadelerini kullandı. 

2015 yılında sunuculuğunu üstlendiği bir programda vasiyet açıklamasında bulunan Pakize Suda, söyledikleriyle gündemde yerini aldı. Sezen Aksu’nun yaşamını yitiren Aysel Gürel adına 5 bin fidan diktirdiğini öğrenen Pakize Seda, sunuculuğunu üstlendiği program sırasında; “Sezen benim de arkamdan bir hatıra ormanı yaptır” ifadelerini kullanarak vasiyetini söyledi. Sezen Aksu’dan hatıra ormanı yaptırmasını isteyen Pakize Suda’nın bu vasiyeti gündemde yerini alırken, bu vasiyet karşısında sevenlerini de oldukça duygulandırdı.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat