Magazin

Hazal Atabek’ten şaşırtan değişim! Kısmetse Olur’un güzeliydi

Bir dönem Kısmetse Olur programına damgasını vuran isimlerden biri olan Hazal Atabek’in inanılmaz değişimini görünce şok olacaksınız. Programdan sonra büyük bir değişim geçiren Hazal Atabek’in son hali sosyal medya gündeminde yerini aldı. Görenler “çok değişmişsin” dedi.

Bir zamanlar ekranların reyting rekorları kıran programlarından biri olan Kısmetse Olur programı oldukça çok seviliyordu. Gündemden düşmeyen olayları ve yarışmacılarıyla bir döneme damgasını vuran Kısmetse Olur programının yarışmacılarından Hazal Atabek’in değişimi sosyal medyayı derinden salladı. Görenlerin ağzını açık bırakacak olan o değişim birçok kişi tarafından konuşuldu. Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla gündemi sallayan Hazal Atabek’in her fotoğrafı yakından takip ediliyor. Görenler değişimine oldukça çok şaşırdı. İşte Hazal Atabek’in büyük değişimi…

kismetse olur un kumral guzeli hazal atabek ten olay degisim sulun gibisin 2088 2

Kısmetse Olur yarışmacısı Hazal Atabek değişimiyle herkesin ağzını açık bıraktı

Kısmetse Olur programının güzel yarışmacısı Hazal Atabek bir zamanlar Emre Ubeyli ile gündeme damgasını vurdu. Programdaki aşkları büyük bir kitlenin dikkatini çekti. Programın ardından sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Hazal Atabek’in inanılmaz değişimi sosyal medyada olay oldu. Görenlerin inanamadığı güzel yarışmacının geçirdiği büyük değişim dikkatlerden kaçmadı. Sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı pozlarıyla birçok kişinin konuştuğu Hazal Atabek, programdan sonra oldukça değişti. Sevenleri eski halinden eser kalmadığını dile getirdi.

kismetse olur un kumral guzeli hazal atabek ten olay degisim sulun gibisin 2088 1

Kısmet Olur’un Hazal Atabek’i kimdir?

Bir zamanlar ekranların en sevilen programlarından biri olan Kısmetse Olur programı yarışmacısı Hazal Atabek gündeme değişimiyle damgasını vurunca hayatı da oldukça merak edildi. 1994 yılında Ankara’da doğan Hazal Atabek, 28 yaşında ve meslek olarak işletmecilik yapmaktadır. Kısmetse Olur programına katılan Hazal Atabek, Emre Ubeyli ile olan aşkıyla gündeme damgasını vuran isimlerden biri olmuştu. Güzelliği ve iddialı pozlarıyla sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Hazal Atabek’in 450 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Her fotoğrafı olay yaratan güzel yarışmacının değişimi de gözlerden kaçmadı. Sevenleri programdan sonra çok fazla değiştiğini dile getirdi. Hazal Atabek’in takipçileri programdaki halinden eser kalmadığını ifade ettiler.

kismetse olur un kumral guzeli hazal atabek ten olay degisim sulun gibisin 2088

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat