Magazin

Herkesin derdini çözmüş kendi derdini içine saklamış! Müge Anlı’nın babasıyla tam 28 yıldır görüşmediği ortaya çıktı

Ekranlarda yıllardır aileleri kavuşturan ve küsleri barıştıran Müge Anlı, geçtiğimiz günlerde kaybettiği babasıyla ilgili yaşadığı sorunlarla gündeme gelmeyi başardı. Babasıyla uzun süredir görüşmediği ifade edilen ünlü isim, son görevini yerine getirebilmek için cenazede yer aldı. İşte, Müge Anlı’nın geçtiğimiz günlerde hayata gözlerini yuman babasıyla olan ilişkisine dair merak edilen tüm detaylar.

Yıllardır ATV ekranlarında sunuculuğunu yaptığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla en başarılı isimlerden biri olarak gösterilen Müge Anlı, şimdilerde özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz haftalarda Emniyet Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girdiği bilinen ünlü isim, geçtiğimiz günlerde babasını kaybettiği haberini almıştı.

Babasının vefatıyla adeta yıkılan Müge Anlı, kameralardan uzak bir şekilde babasını son yolculuğuna uğurlamıştı. Fakat şimdilerde baba kız arasındaki gerçekler ortaya çıkınca milyonlarca kişi duyduklarına inanamadı. İşte, Müge Anlı ve babası İhsan Anlı arasındaki ilişkinin merak edilen tüm detaylar.

Müge Anlı babasıyla tam 28 yıldır görüşmüyordu!

Sabah kuşağının kraliçesi olarak bilinen Müge Anlı, sunuculuk yaptığı programla kariyerinde gösterdiği başarının yanı sıra özel hayatıyla da meraklı gözlerin ilgisini çekmeye devam ediyordu. Şinasi Yüzbaşı ile dünya evine girerek şimdilerde ikinci baharını yaşayan ünlü isim hakkında babasının vefatıyla birlikte tüm gerçekler de ortaya çıktı.

Söylentilere göre Müge Anlı’nın annesi Ayten Sevinç, ünlü ismi ve kardeşi Mert Efe’yi yıllarca babalarına düşman olarak yetiştirmişti. Bu nedenle Müge Anlı, babasıyla 28 yıldır görüşmeyi de reddetmişti. Prostat kanserine yakalanan baba İhsan Anlı’nın hastalığının ardından çocuklarıyla görüşmeye çalışması da nafile kalmıştı. Daha sonra Anlı’nın babası KOAH hastalığına yakalanınca yoğun bakımdayken hayatını kaybetti.

62e631ef86b247371c4d02f0

Müge Anlı’nın kardeşi balayında olduğu için cenazeye katılmadı!

Müge Anlı’nın babasını 28 yıldır görmediği haberleri magazin gündemine damga vururken şimdilerde çok flaş bir gelişme daha kaydedildi. İddialara göre Müge Anlı, babasının cenazesine katılmış olmasına rağmen şimdilerde balayı tatilinde olan kardeşi Mert Efe’nin cenazeye dahi katılmadığı ifade edildi. Bu durum, Müge Anlı’nın yakınları tarafından da oldukça sert şekilde karşılandığı iddia edildi. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, konuya dair Müge Anlı’dan gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

muge anlinin kardesi babasinin cenazesine katilmadi bile iddialar duyanlari sasirtti 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat