Magazin

Hülya Avşar 58 yaşında çıtır! Son sahne kostümüyle herkesin gözünü gönlünü açtı ‘’Yıllar geçse de aynı güzellikte’’

Türk müziğinin en güçlü sesleri arasında gösterilen Hülya Avşar, yer aldığı sahnelerde tercih ettiği kıyafetlerle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da sahne aldığı bilinen ünlü isim, derin göğüs dekolteli ve yırtmaçlı siyah elbisesiyle resmen görenlerin yüreklerini hoplattı. İşte, Hülya Avşar’ın genç kızlara taş çıkartacak kusursuz fiziğini ortaya çıkaran o sahne kıyafetine dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla Türk müziğine damga vurmayı başaran isimler arasında yer alan Hülya Avşar, birçok farklı konuyla da magazin gündemini karıştırmayı başarıyordu. Yoğun bir konser maratonunda olduğu bilinen ünlü isim, tercih ettiği sahne kıyafetleriyle de adeta akılları başlardan alıyordu.

Geçtiğimiz günlerde dantelli transparan kıyafetiyle kameraların karşısına geçerek resmen yıllara meydan okuyan ünlü sanatçı, son konserinde giydiği o elbisesiyle de olay yarattı. Ünlü sanatçıyı görenler, 58 yaşında olduğuna inanamadılar. İşte, Hülya Avşar’ın sahnede arzı endam ettiği o dekolteli kıyafetine dair merak edilen tüm detaylar.

Hülya Avşar derin yırtmaçlı elbisesiyle milyonların nabzını yükseltmeyi başardı!

İddialı çıkışları ve cesur sahne kıyafetleriyle yıllardır gündemden düşmek bilmeyen Hülya Avşar, şimdilerde yoğun geçen konser maratonunda tatilcileri coşturmaya devam ediyordu. Son sahnesini Bodrum’da gerçekleştiren ünlü sanatçı, seslendirdiği şarkıların yanı sıra dekolteli elbisesiyle de magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sahne kıyafeti olarak göbeğine kadar açık bir göğüs dekoltesiyle birlikte baldırına kadar uzanan yırtmaca sahip siyah bir abiye tercih eden Hülya Avşar, ilerleyen yaşına rağmen hala gençlere taş çıkaracağını kanıtladı. Üstelik bu hallerini sosyal medya hesaplarında da paylaşan ünlü sanatçı, kısa süre içerisinde binlerce beğeni alırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından övgü dolu yorumlara boğuldu.

ad

Hülya Avşar’ın cesur sahne kıyafeti sosyal medyayı adeta salladı!

Sahnelerde olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesine sahip olduğu bilinen Hülya Avşar, 58 yaşında olmasına rağmen kusursuz fiziğini cesurca sergilediği o sahne kıyafetiyle platformları resmen salladı. Birçok kullanıcı, ünlü sanatçının 58 yaşında olduğuna inanmadığını belirtirken ‘’Maşallah, bu ne güzellik?’’ gibi yorumlar yapmayı da ihmal etmedi. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Hülya Avşar’dan gelecek yeni paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

Adsiz 69

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat