Magazin

İbrahim Tatlıses hakkında şok iddia! İcra belgeleri ortaya çıktı, Meğer tek kuruşu kalmamış

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses son zamanlarda oğlu ile yaşadığı tartışmalarla gündeme gelirken, aslında icralık olduğu ortaya çıktı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses son zamanlarda büyük oğlu Ahmet Tatlı ile yaşadığı kavga ve mal davası ile gündemde kalmaya devam ediyor. Ünlü türkücünün evlat ayrımı yaptığını iddia eden Ahmet Tatlı’ya karşın ünlü türkücü bu süreçte oğlunun hastayken mal varlığını kaçırmaya çalıştığını iddia edilmişti.

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı ile olan ilişkilerini tamamen bitirmiş ve bunun ardından daha önce oğluna verdiği dükkanların tamamını batırdığını açıklamıştı. Ünlü şarkıcının mal varlığı son zamanlarda oldukça dikkat çekmişti.

Ünlü Türkücünün Mal Varlığı Çok Konuşulacak!

ibo3

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses uzun zamandır eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlı ile yaşamış olduğu krizle anılmaya devam ediyor. Oğlu ile yaşadığı gerginlik sonrasında oğlunun kendisine vasilik davası açması ünlü türkücünün büyük şok yaşamasına neden olmuştu. Ünlü türkücü Tatlıses karşı hamlede bulunmuştu. Davanın açılmasının hemen ardından ünlü türkücünün taşınmaz malları üzerine dava sonuçlanana kadar şerh konuldu. Ünlü türkücü esi eşi Adalet Sara hakkında bir televizyon programında ‘büyücü’ diyerek hakaretlerde bulunmuştu. Bunun ardından yeni bir iddia daha ortaya atıldı.

İbrahim Tatlıses’in Mal Varlığına Haciz Şoku

ibo2

Son zamanlarda ünlü türkücü hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Ünlü türkücünün tüm taşınmazları üzerinde haciz olduğu ve pek çok vergi borcunun olduğu öğrenildi. Devlete olan vergi borcunun ise 120 milyon lira civarında olduğu iddia edildi. Dükkanlarında da ciddi anlamda elektrik ve doğalgaz borçlarının olduğu öğrenildi. Şimdiye kadar yapmış olduğu yatırımlarında sürekli ciddi zararlar ettiği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses’in Kürt kökenli sanatçı Şivan Perwer’e de borcunun olduğu ve henüz ödemeleri yapmadığı için hakkında icra işlemlerinin başlatıldığı öğrenildi. Belgelerin ortaya çıkmasının ardından ünlü türkücünün nasıl yanıt vereceği merak konusu oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat