Magazin

İbrahim Tatlıses Star TV kararıyla yıkıldı! İbo Show’un yayınına son verildi iddiası ortaya atıldı nedeni ise herkesi şaşkına çevirdi

Geçtiğimiz sezon İbo Show programıyla reyting oranlarını alt üst etmeyi başaran İbrahim Tatlıses için şimdilerde kötü bir gelişme yaşandığı iddia edildi. Kulislerde konuşulanlara göre Star TV yayın ekibi, Eylül ayında başlaması planlanan İbo Show programını iptal ediyor. Bu kararın nedeni ise milyonların ağzını açık bırakacak. İşte, İbrahim Tatlıses’in yıllardır yapmakta olduğu İbo Show programı için alınan o flaş kararın merak edilen tüm detayları.

Seslendirdiği şarkılarla yıllardır İmparator lakabını taşımakta olan İbrahim Tatlıses, şimdilerde farklı konularla da magazin gündemine bomba gibi düşmeye devam ediyor. Son günlerde birçok dava ve icra konularıyla uğraştığı bilinen ünlü isim, şimdilerde Star TV’den aldığı haberle tekrar yıkıldı.

Yıllardır İbo Show programıyla hayranlarına keyifli akşamlar yaşatmaya devam İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz haftalarda Star TV’de yayınlanan programında sezon finali yaparak ekranlara kısa bir ara vermişti. Yeni sezonda devam edeceği ifade edilen İbo Show programı için şok bir karar alındığı iddia edildi. İşte, İbo Show programı için alınan final kararına dair merak edilen tüm detaylar.

İbo Show Star TV ekranlarından kaldırılıyor! Nedeni bakın neymiş

Bir süredir Star TV ekranlarında İbo Show programıyla hayranlarının karşısına çıkmaya devam eden İbrahim Tatlıses, şimdilerde şok eden bir iddia ile sarsıldı. Kulislerde konuşulanlara göre Star TV yönetimi, yeni yayın sezonunda İbrahim Tatlıses’in fenomen programını yayında kaldırmaya hazırlanıyor.

Eylül ayında izleyicisiyle tekrar buluşması beklenen İbo Show programı için İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara’ya ‘’karayılan’’ ve ‘’büyücü’’ kelimelerini kullanarak hararet etmesi, Star TV yönetim ekibinin zor durumda kalmasına ve programı yayından kaldırmasına neden oldu. Şimdilerde İbo Show ekibi, programın yayınlanmaya devam edebilmesi için yeni bir kanal arayışına başladı.

640xauto 2 1

Sosyal medya İbo Show programının yayından kaldırılacağı haberleriyle adeta ikiye bölündü!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da en güçlü isimlerden biri olarak lanse edilen İbrahim Tatlıses, şimdilerde programı İbo Show’un kaldırılacağı haberleriyle platformları adeta ikiye böldü. Bazı kullanıcılar, alınan kararın yerinde olduğunu ifade ederken bazıları da böyle ithamlar için programların yayından kaldırılmaması gerektiğini savundular. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair İbrahim Tatlıses’ten gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 3 1

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat