Magazin

İbrahim Tatlıses’ten şok paylaşım!

Babalar Günü'nde İbrahim Tatlıses'ten şok bir paylaşım geldi. Oğlu Ahmet Tatlıses için şoke eden ifadeler kullanan ünlü şarkıcı, ''Vurulduğum gün şirketin kasasını boşalttı.'' dedi.

Geçtiğimiz Pazar gününde kutlanan Babalar Günü’ne İbrahim Tatlıses damga vurdu. Yaptığı flaş paylaşımla magazin gündemine oturan Tatlıses, ”Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır.” paylaşımında bulundu.

Bu paylaşımın ardından İbrahim Tatlıses’in eski eşi Adalet Sara Talıses ise, ”Babalar Günü’ymüş… Hangi babaların günü kutlu olsun; Anneden öksüzüne anne olmuş, çıkarına uçkuruna el uğruna evladını feda etmeyenlerin! Kız-oğlan, üvey-öz ayrımı yapma-dan sevgisini kuruşunu pay edenlerin… ‘Namus davası’ diye annesine, kızına, karısına hayatı zindan etmeyenlerin! Evladının derdiyle dertlenen, mutluluğuyla mutlananların. Kendisi ferahlık içinde, evladını bedbahtlıkla yaşatmayanların. Kendisinin olmasa da, baba şefkatiyle evladıymış gibi evlat büyütenlerin. Bugün Babalar Günü’ymüş… Hangi Babaların günü kutlu olsun? Hayat yükü omuzunda olan… Babadan yetim kalmışların, baba gibi baba olanların ve… Baba gibi annelerin günü kutlu olsun.” ifadeleriyle karşı paylaşımda bulundu.

Yaşanan flaş gelişmelerin ardından Beyaz Magazin’e konuşan Tatlıses, eski eşi Adalet Sara ve oğlu Ahmet Tatlıses hakkında açıklamalarda bulundu. ”Benden ne istedilerse verdim daha ne yapayım. Varımı yoğumu veriyorum, yine kurtulamıyorum. 70 yaşında adamım, sahneye çıkıyorum… Ne zaman çıktım, ne zaman para kazanmaya başladım, yine başladılar… Canıma yetti. Sağlığımla mı uğraşayım yoksa onlarla mı uğraşayım, ne yapayım artık? Merhamet edin biraz… Hiçbir çocuğumu ihmal etmem. En büyüğü hariç.” dedi.

Vurulduğu gün, oğlunun şirket kasasını boşalttığını iddia eden İbrahim Tatlıses, ”İhanet uğradım ihanete. Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor? Hep içime atıyorum. Adalet hanım, senin bende ne hakkın var? Üç bin lira ödüyorum, daire verdim orada oturuyorsun.” diyerek sitem etti.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat