Spor

İki Manchester United yıldızı antrenmanda kavga etti!

Hareketli bir sezon geçiren Manchester United yeni bir krizle karşı karşıya! Bu sene Premier Lig’de istedikleri performansı gösteremeyen köklü kulüp, şimdi ise antrenman sırasında yaşanan bir kavga ile gündeme düştü! İki ünlü futbolcu teknik çalışmalar esnasında birbirlerine girdi ve kulüp yönetimi problemi çözmek için bir araya geldi.

Kırmızı şeytanlar şimdiye kadar tarihinin en düşük motivasyon seviyesinde ligi tamamlamaya çalışıyor. Sezon boyunca kulüpten gelen olumsuz haberler, son olarak bir kavgayla sonuçlandı ve kadrodaki ilişkilerin de tamamen bozulduğu açık bir şekilde görüldü. Kulübün bu sorunları nasıl çözeceği ve ne gibi önlemler alacağı ise şimdilik muallak.

Manchester United soyunma odasında gerginlik devam ediyor

İngiltere’nin popüler gazetesi The Sun tarafından ortaya atılan iddialara göre takımın iki kıdemli oyuncusu antrenman sırasında sert bir kavgaya girdi. Şimdilik bu isimlerin kim oldukları paylaşılmadı. Fakat gazetenin paylaştığı açıklamalar, bu kişilerin herkesin tanıdığı iki futbolcu olduğunu ileri sürdü. Kavganın sebebi ise geçtiğimiz hafta Brighton deplasmanında aldıkları 4-0’lık şok edici yenilgi olarak açıklandı. Teknik direktör Ralf Rangnick, takımı sakinleştirmek adına dört günlük dinlenme verdi.

Manchester United

Uzun bir süredir takım uyumu konusunda eksiklik yaşadığı iddia edilen Manchester United, soyunma odasındaki atmosfer ile de bu söylentileri haklı çıkardı. Kavga eden oyuncuların kulüple ilişkisinin devam edip etmeyeceği şimdilik belirsizliğini korumaya devam ediyor.

Ronaldo’dan ayrılık sinyalleri

Kulübün en parlak oyuncusu Cristiano Ronaldo, pek de istediği gibi geçmeyen sezonun ardından Manchester United ile yollarını ayırabilir. 1 yıl opsiyonlu olmak üzere 2 yıl takımda sözleşmesi bulunan yıldız oyuncu, yakın bir zaman önce Sir Alex Ferguson ile görüşerek ayrılmak istediğini dile getirmişti. Ancak Ferguson, bir yıl daha oyuncunun kulüpte kalmasını talep etti. Yine de tekliflere açık görünen Ronaldo’nun yaz aylarında ne karar vereceği milyonlarca kişi tarafından yakından takip ediliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat