Magazin

Instagram, Madonna’ya canlı yayın yasağı getirdi!

63 yaşındaki efsane şarkıcı Madonna sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor. Pop’un Kraliçesi olarak anılan deneyimli sanatçı, başta Instagram olmak üzere internet platformlarında yaptığı paylaşımlar ile büyük dikkat topluyor! Uzun bir süredir Instagram uygulaması ile çekişme yaşayan yıldız, şirket politikaları gereği birçok içeriğinde sansürle karşılaşıyor.

Paylaştığı fotoğraflar daha önce çok kez Instagram tarafından yayından kaldırılan Madonna, şirket politikalarını geçmişten bu yana sert bir şekilde eleştirmeyi sürdürüyor. Yayınladığı çıplaklık içeren görseller neredeyse anında tespit edilip moderasyon ekibi tarafından hızlıca siliniyor. Sanatçı, servisin bu tavrına artık alıştığını dile getiriyor. Fakat platformun yaptığı son hamle herkesi şaşırtmayı başarıyor! Ünlü şarkıcı, tüm kullanıcıların erişebildiği bir özellikten men ediliyor.

Madonna artık Instagram canlı yayını açamayacak

Bugün bir Instagram canlı yayını açmak için ışıklarını kurup kamera karşısına geçen Madonna, flaş bir olayla karşılaştı! Yaşanan anları uygulamaya attığı son videoda takipçileri ile paylaşan sanatçı, “Canlı video paylaşımından engellendiniz” şeklinde bir bildirim aldı. “Hayatımda hiç bu kadar çok kıyafet giymemiştim,” diye espri yaparak olayı yumuşatan şarkıcı, söz konusu durumla alakalı yorum yapmak istemediğini dile getirerek tepkisini gösterdi.

Madonna

Son dönemlerde çıplaklık ya da sansüre ihtiyaç duyacak herhangi bir içerik paylaşmadığını ifade eden Madonna, neden kendisine böyle bir yasak konduğunu bilmediğini aktardı. Fakat tahminlere göre geçen hafta sanatçının piyasaya sürdüğü ve tamamen çıplak göründüğü NFT çalışmaları, Instagram’dan canlı yayın yasağı almasında etken bir hamle olabilir.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat