Magazin

İrem Derici onu görünce elim ayağıma dolanıyor deyip paylaştı! Cem Belevi’den ayrılan şarkıcı bakın kime övgü yağdırdı

Türk pop müziğinin en sevilen isimleri arasında gösterilen İrem Derici, şimdilerde ünlü bir sanatçı için yaptığı sıra dışı paylaşımla adından söz ettirmeyi başardı. Derici, Instagram hesabında paylaştığı bir görüntüyle o ismi yere göğe sığdıramazken takipçilerinden de destek aldı. İşte, İrem Derici’nin o ünlü sanatçıyı öve öve bitiremediği çok konuşulan paylaşımına dair merak edilen tüm detaylar.

Seslendirdiği şarkılarla Türk pop müziğinin nabzını tutmaya devam eden İrem Derici, şimdilerde özel hayatındaki gelişmelerle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz aylarda oyuncu Cem Belevi ile yeni bir ilişkiye başladığını ifade eden ünlü isim, kısa süre sonra ilişkisini noktaladığını belirterek hayranlarını adeta hüzne boğmuştu.

Şimdilerde sosyal medya hesabı üzerinden flaş açıklamalara imza atan başarılı sanatçı, o isme olan hayranlığını milyonlarla takipçisiyle paylaştı. İşte, İrem Derici’nin sosyal medya hesabında fotoğraflarını paylaşarak kendisine hayran olduğunu belirttiği ünlü sanatçıya dair merak edilen tüm detaylar.

İrem Derici sosyal medya hesabında o ismi öve öve bitiremedi!

Seslendirdiği şarkıların yanı sıra sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı çıkışlarla da magazin gündemine bomba gibi düşen İrem Derici, geçtiğimiz günlerde konserine katıldığı Hande Yener’i yere göğe sığdıramadı. İzmir Alaçatı’da bir mekanda konser verdiği bilinen Hande Yener, İrem Derici’nin o paylaşımıyla platformların en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi.

Geçtiğimiz günlerde İzmir Alaçatı’da bir mekanda konser verdiği bilinen Hande Yener’in izleyicileri arasında İrem Derici’de yer alıyordu. Derici, konser sonrası Hande Yener’in afişini çekerek, ünlü sanatçı için ‘’Dünyanın en güzel kadını Hande Yener’i görünce elim ayağım birbirine dolanıyor!’’ ifadelerini kullandı. Bu durum, İrem Derici hayranları tarafından şaşkınlıkla karşılanırken Hande Yener takipçilerinin göğsünü kabartmayı da başardı.

62e527c5e4bfdd2ad80227f5

İrem Derici’nin o isim için yaptığı paylaşım sosyal medyayı adeta çalkaladı!

Sahnelerde olduğu kadar sosyal medya platformlarında da yoğun bir hayran kitlesi tarafından takip edildiği bilinen İrem Derici, şimdilerde Hande Yener için yaptığı o paylaşımlarla platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, Derici’nin çok haklı olduğunu ifade ederken Hande Yener hakkında övgü dolu yorumlarda da bulundular. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konuya dair Hande Yener’den gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

62e514b086b24440449b8703

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat