Magazin

İrem Derici parayı buldu! Bir ayda kazanacağı ücret gözleri yerinden çıkardı, asgari ücretliler ağlıyor

Ünlü şarkıcı irem Derici yaz aylarını büyük bir yoğunlukla çalışarak geçiriyor. Bir aylı konser maratonu sonrasında kazanacağı para adeta dudak uçuklattı.

İş hayatındaki başarısı kadar son dönemlerde özel hayatıyla da gündeme gelen İrem Derici kötü günleri geride bırakmış gibi görünüyor. Ünlü popçu bir dönem kendisi gibi şarkıcı olan Cem Belevi ile dolu dizgin bir aşk yaşamıştı. İkili ilk etapta arkadaş olduklarını iddia etselerde daha fazla dayanamayarak aşklarını ilan ettiler.

Ünlü popçunun bu süreç içerisinde ihanete uğradığı öğrenildi. Çapkın popçunun başka bir sosyal medya fenomeni ve manken ile konuşmalarını gören İrem Derici büyük şok yaşamıştı. Daha önce defalarca şans verdiği ilişkisini kesin olarak bitirdiğini sosyal medyada da yaptığı paylaşımlarla göstermişti.

İrem Derici Kendisini İşe Verdi!

irem2 1

Aşk hayatında aradığı mutluluğu bulamayan İrem Derici ayrılık sonrasında bu durumu kolay atlatabilmek için kendini işe verdi. Yaz aylarını yoğun bir iş temposu ile geçiren güzel popçunun konser takvimine bakıldığı zaman kafasını bile kaşıyacak vaktinin olmadığı öğrenildi. Ünlü popçunun Ağustos ayındaki takviminin yayınlanmasının hemen ardından İrem Derici’nin yaz bitmeden paraya para demeyeceği ortaya çıktı.

İrem Derici Kazancıyla Dudak Uçuklatıyor!

Şarkıcının konser takvimine bakıldığı zaman farklı illerde olmak üzere toplam 20 konser vereceği öğrenildi. Konser takviminde Antalya, Bodrum, İzmir ve Marmaris gibi şehirler de bulunuyor. Ünlü şarkıcının konser başına ortalama olarak 120 bin lira aldığı öğrenildi. Bu hesaplamaya göre yaklaşık bir aylık konser maratonu içerisinde kazanacağı ücret dudak uçuklattı. Ünlü şarkıcının sadece bir aylık dönemde 2 milyon 400 bin lira kazanacağı öğrenildi. İrem Derici yaz aylarının başladığı ilk andan itibaren şehir şehir gezerek konser maratonuna devam ediyor. Ünlü şarkıcının kafasını dağıttı ve bunu yaparken aynı zamanda kazancı ile dudak uçuklattığı ifade edildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat