Magazin

İrem Helvacıoğlu burun estetiği oldu, görenler hayrete düştü! Bir estetik insanı bu kadar mı değiştirir

Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu burun estetiği oldu. Son halini görenler güzel oyuncuyu tanımakta zorlandılar.

Ekranların en çok izlenen dizilerinde başrol oynayan ve ekranların aranan yüzü olarak bilinen İrem Helvacıoğlu geçtiğimiz günlerde yakın arkadaşı Ege Kökenli’nin düğününde görüntülendi. Derin dekolteli kıyafeti ile görüntülenen İrem Helvacıoğlu bu süreçte davetlilerinin gözlerini aldı.

Güzel oyuncu İrem Helvacıoğlu düğünde güzelliği ile dikkat çekerken bir farklılık olduğu da sevenlerinin dikkatinden kaçmadı. Estetik operasyon geçirdiği anlaşılan güzel oyuncunun neden böyle bir adım attığı da merak ediliyor. Sevenleri eski halinin de çok güzel olduğunu neden estetik operasyon yaptırma gereği duyduğunu sorguladılar.

İrem Helvacıoğlu Burnunu Yaptırdı

irem2

Güzel oyuncu ilk olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakteri ile gündeme gelmişti. İrem Helvacıoğlu daha sonra canlandırdığı karakterlerle de oldukça dikkat çekmişti. Oyunculuğunun beğenildiği bilinirken doğal güzelliğiyle de çok seviliyor. Sadece Türkiye’de değil yer aldığı dizilerin yurt dışında da yayınlanmasının ardından milyonlarca kişinin gönlünde taht kurmaya devam ediyor. İrem Helvacıoğlu son projesinin ardından ara verdiğini ve yazı dinlenerek geçireceğini açıklamıştı. Bir süredir gözlerden uzak olan ünlü oyuncunun bu süreçte kendisine zaman ayırdığı ve estetik operasyon geçirdiği belirlendi.

Katıldığı bir davette görüntülenen İrem Helvacıoğlu’nun değişimi dikkatlerden kaçmadı. Burnunu yaptırdığı ve burnunda buluna kemerden kurtulduğu belirlendi. İrem Helvacıoğlunun geçirdiği estetik operasyon kısa sürede yüzünün tamamen değişmesine neden oldu.

Görenler Tanıyamadı!

Geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu arkadaşı Ege Kökenli’nin düğününe derin dekolteli bir elbise ile katıldı. Davette yüzündeki değişimle oldukça dikkat çektiği belirlendi. Bunun üzerine ünlü oyuncunun burnunu yaptırdığı anlaşıldı. Bir süredir sosyal medya hesabında da bu yüzden fotoğraf paylaşmadığı ve aktif olmadığı belirlendi. Güzel oyuncuyu görenler gözlerine inanamadı. Yakın çevresinin de tanımakta zorlandığı öğrenildi. Sevenleri ise estetik operasyonlara gerek olmadığı ve doğal haliyle güzel olduğunu söylediler.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat