Ekonomi

İslam Memiş son fırsatı duyurdu! Eylülde büyük bombalar patlayacak, altın almak için son şans o ay

Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, altın yatırımı yapacakları uyardı. Altın piyasasında riskli seviyeleri açıkladı!

Altın piyasasında dengeler devamlı olarak değişmeye devam ediyor. Bir düşen bir yükselen altın fiyatları yatırımcıların ve vatandaşın kafasını karıştırmaya devam ediyor. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş açıklamalarda bulundu. Daha önce yaptığı açıklamalarla birlikte altın piyasası hakkında çok önemli bilgiler veren ünlü ekonomist pek çok kişi tarafından takip edilmeye devam ediyor.

Gram altın fiyatlarında alınması gereken seviyeleri açıkladığı kadar alınmaması gereken seviyeleri de açıkladı. Eylül ayı için tarih verirken yatırımcıları ve piyasaları şimdiden uyardı. Bu noktada yatırım yaparken tokatlanmaması gerektiğine de dikkat çekti. İşte detaylar!

İslam Memiş Altın Alacakları Uyardı!

altin2

Şimdilerde pek çok kişi dövizin hızlı yükselmesi nedeniyle yatırım aracı olarak görüyorlar. İslam Memiş’de piyasalarda dövize yapılacak olan yatırımın son derece mantıklı bir yatırım olduğunu savunuyor. Dolar 17.84 seviyelerinde dengelenmiş durumda. Bir süre sonra kısa süreli de olsa ünlü ekonomiste göre aşağı yönlü bir trend söz konusu olabilir. Dolar endeksinin yükselmesi ve dünya genelinde değer kazanan bir para birimi olmasına rağmen ünlü ekonomist aslında bunun bir sorgun olduğunu savunuyor.

Resesyon konusunda yapılan görüşmelerin de tam bir sonuç vermemesi üzerine FED bir popülizm içinde olduğunu açıkladı. Faiz artırımı gerçekleştiren FED’e rağmen enflasyonda bir düşüşün yaşanmaması da dikkatlerden kaçmadı. Avrupa’da enflasyonun yükselmeye devam etmesi oldukça dikkat çekiyor.

Altın Alınmayacak Seviyeyi Açıkladı!

Ünlü ekonomist İslam Memiş altın yatırımı yapılmaması gereken seviyeyi açıkladı. Buna göre ‘Gram altın 1012 lira seviyelerinde. Bu süreçte bir direnç söz konusu. Sakın gram altın alacaksanız 1000 lira seviyelerinde almaya çalışmayın. Ağustos ayı alımlar için bir fırsat olabilir. Ancak 1000 lira altına düştüğünde alım yapılmalı. Diğer türlüsü bir çeşit tokatlama olabilir!’ dedi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat