EkonomiGündem

İstanbulkart sahiplerine kolay kredi desteği! İstanbulkart kredi başvurusu nasıl yapılır?

İstanbulkart'tan inanılmaz kolay kredi kampanyası... İhtiyaç sahipleri için düşünülmüş kolay krediden yararlanabilirsiniz. Peki İstanbulkart kredi başvurusu nasıl yapılır? Sizler için derlediğimiz bu içeriğe göz atabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin iştiraklerinden olan dijital para kuruluşu BELBİM A.Ş. ile Fibabanka arasında bir anlaşmaya varıldı. Bu anlaşma neticesinde İstanbulkart sahiplerine faizsiz ve masrafsız kredi desteği sağlanıyor. Şu an devam etmekte olan kampyanın son katılım tarihi ise 18 Temmuz 2022.

İstanbulkart kredi başvurusu nasıl yapılır?

Fibabanka tarafından yapılan detaylı açıklamada yer alan kampanya katılım şartları ve kampanya kapsamında faydalanılacak bazı şartlar aşağıda belirtildiği gibidir:

Dijital Bakiye kampanyası, Fibabanka tarafından 500 TL – 2.500 TL arasında faizsiz, masrafsız 5 taksitle ya da 2.500 TL – 5.000 TL arası uygun faizlerle 24 ay taksitle kullandırılacak mikro kredi kampanyasıdır.

Kampanya kapsamında Dijital Bakiye başvurusunu, sadece BELBİM dijital kanallarına üye kullanıcılar yapabilecektir. Onaylanan kredi bakiyeleri Fibabanka tarafından, başvuru sahibinin dijital kartına yüklenecektir.

Kampanyaya sadece BELBİM’e ait dijital kanallar üzerinden yönlendirme yapılan Fibabanka kanallarından başvuru yapılabilir.

İstanbulkart’a para transferi gerçekleştirilebilmesi için bir tane fiziksel kartın, İstanbulkart Mobil’e tanımlı ve kişiselleştirilmiş olması gerekmektedir.

Dijital kart ve İstanbulkart limitleri aylık güncellenmektedir. Kampanyadan faydalandırılabilecek tek seferde ve maksimum tutar aylık 5.000 TL ile sınırlıdır.

Dijital karta aktarılan bakiye ile İstanbul içi tüm toplu ulaşım ödemeleri QR kodla ödenebilir.
Toplu ulaşım geçişlerinin yanında para transferi özelliğiyle İstanbulkart’a transfer edilerek; A101, BİM, Carrefour, Migros ve Şok Marketlerde, İstanbulkart’ın geçtiği İş Bankası POS cihazlarının olduğu iş yerlerinde, Multinet ödeme noktalarında, Halk Bakkallarda, BiTaksi’de, Getir’de, Beltur’da, iTaksi’de, İBB Sosyal Tesislerde, Hamidiye Su Otomatlarında, İspark otoparklarında ve daha birçok noktada ödeme aracı olarak kullanılabilir.
Kampanya 18 yaşından büyük bireysel müşteriler (gerçek kişi) için geçerlidir. Maksimum yaş limiti 70’tir.
Fibabanka ve BELBİM A.Ş. iş birliğinde 16 Mayıs 2022 tarihinde başlatılan kampanya, 18 Temmuz 2022 tarihinde sona erecek.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat