Magazin

Kaan Yıldırım’dan ayrıldı son olayla gündem oldu! Hande Erçel dünyaca ünlü o ismin takibine girdi

Güzel oyuncu Hande Erçel, Kaan Yıldırım'da aradığı mutluluğu bulamadı ancak sosyal medya hesabından sürpriz bir isim kısa sürede heyecana neden oldu.

Türkiye’nin en çok sevilen kadın oyuncularından birisi olan Hande Erçel güzelliği ile ülke sınırlarının dışına çıkmış durumda. Ünlü oyuncunun güzelliği yurt dışında da pek çok hayranı olduğunu gözler önüne seriyor.

Hande Erçel’in Sen Çal Kapımı dizisinin final yapmasının ardından yeni sezonda ekranlarda olup olmayacağı merak konusu oluyordu. Yeni sezonda henüz yeni bir dizi projesi ile anılmaması sevenlerini de üzmeye devam ediyor. Disney Plus platformu ile yaptığı anlaşma sonrasında platformda yeni bir projeyle sevenleriyle buluşacağı düşünülüyor. Ünlü oyuncunun yeni karakterinin ve nasıl bir proje içerisinde olacağı son derece merak ediliyor.

Hande Erçel’in Mutluluğu Kısa Sürdü!

Güzel oyuncu Hande Erçel son zamanlarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ön plana çıkmaya devam ediyor. Ülkedeki en yüksek takipçi sayısına sahip olan güzel oyuncunun yerli ve yabancı olmak üzere toplam 28.6 milyon takipçisinin bulunduğu belirlendi.

Güzel oyuncu geçtiğimiz sezon aynı dizide yer aldığı yakışıklı oyuncu Krem Bürsin ile aşk yaşamaya başlamıştı. İkilinin uzun süredir devam eden ilişkilerini dizi final yaptıktan kısa bir süre sonra noktalamaları oldukça dikkat çekti. İkilinin ilişkilerinin bitmesi dizi aşkı yönünde yorumlanmıştı. Hande Erçel çok geçmeden gönlünü yine yakışıklı ve popüler oyuncu Kaan Yıldırım’a kaptırdı. İkilinin önce ilişkilerini saklamak istemeleri ancak sonrasında ortaya çıkması nedeniyle kabul etmelerine neden oldu. Kaan Yıldırım’ın çapkınlık turları nedeniyle ilişkinin bittiği öğrenildi.

Sürpriz Aşk mı Geliyor?

hande2

Hande Erçel’i takip eden sürpriz bir isim magazin gündemine bomba gibi düştü. Dünyaca ünlü oyuncu olan ve La Casa De Papel gibi fenomen yapımlarda yer alan Miguel Angel Silvestre, Hande Erçil’i takibe aldı. Fotoğraflarını beğenen ve yorum yapan dünyaca ünlü oyuncuya Hande Erçel’den yanıt gecikmedi ve güzel oyuncu da takibe aldı.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat