Magazin

Kamyon arkasında konser veren Begüm Polat yine olay! Kırmızı mini elbisesiyle konser verdi izlemeye bir kamyon erkek geldi

TikTok platformunda paylaştığı videolarla kısa sürede binlerce hayrana ulaşmayı başaran Begüm Polat, şimdilerde verdiği konserlerle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Son olarak bir araba festivalinde kamyonun arkasında sahne alan ünlü isim, kırmızı mini elbisesiyle de alana gelenlerin yüreklerini hoplatmayı başardı. İşte, Begüm Polat’ın o çok konuşulan konserine dair merak edilen tüm detaylar.

Sosyal medya platformlarının en sevilen isimleri arasında gösterilen Begüm Polat, şimdilerde çıkardığı şarkılarla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Geçtiğimiz yıl Maşallah ve Doyulur Mu şarkılarıyla müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan ünlü fenomen, şimdilerde yoğun konser maratonuyla farklı şehirlerde sevenleriyle buluşuyordu.

Son olarak bir araba festivalinde sahne alan ünlü isim, kamyon arkasında verdiği o konserle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarı. Ünlü fenomenin seyircilerinin çoğunluğunun erkek olması da gözden kaçmayan detaylar arasında gösterildi. İşte, ünlü TikTok fenomeni Begüm Polat’ın bir araba festivalinde verdiği o çok konuşulan konserin merak edilen tüm detayları.

Begüm Polat konserinde tercih ettiği kırmızı mini elbisesiyle ortalığı yıktı geçti!

Uzun süredir TiKTok platformunda paylaştığı videolarla adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Begüm Polat, şimdilerde çıkardığı şarkılar ve düzenlediği konserlerle milyonların ilgi odağı halini almayı başarıyordu. Son konseri için bir araba festivalini seçen ve kamyon arkasında sevilen şarkılarını seslendiren ünlü isim, kırmızı mini elbisesiyle ortalığı yaktı geçti.

Çoğunluğunun erkeklerden oluştuğu Begüm Polat izleyicileri, konser alanında ünlü ismin söylediği şarkılara eşlik ederken kusursuz fiziğine karşında hayran kaldılar. Sahne görüntülerini sosyal medya hesabında da paylaşan ünü isim, paylaşımlarıyla kısa sürede binlerce beğeni alırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından övgü dolu yorumlara boğuldu.

Adsiz 13

Begüm Polat son konseriyle sosyal medyayı adeta sallamayı başardı!

TikTok platformunda olduğu kadar diğer sosyal medya hesaplarını da aktif şekilde kullandığı bilinen Begüm Polat, geçtiğimiz günlerde bir araba festivalinde verdiği konserle platformları adeta sallamayı başardı. Birçok kullanıcı, ünlü ismin kusursuz fiziğine övgüler yağdırırken dizi ve film projelerinde de yer alması gerektiğini ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Begüm Polat tarafından yapılacak yeni paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

Adsiz 14

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat