Magazin

Kaptan Amerika Chris Evans iPhone 6S’ten Vazgeçti

2016 yılında piyasaya çıkan iPhone 6S halen pek çok Apple kullanıcısı için vazgeçilmez bir model.

Kaptan Amerika, Fantastik Dörtlü, Yenilmezler gibi büyük yapımlarda yer alan Hollywood’ın en ünlü simalarından Chris Evans sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile 6 yıldır kullandığı iPhone 6S telefonunu değiştirdiğini açıkladı.

Chris Evans iPhone 6S’ten Apple’ın en son model telefonu olan iPhone 13’e geçti. Uzun bir süre iPhone 6S’ten vazgeçmeyen Evans, Apple ile özdeşleşen menü tuşunu özleyeceğini belirtti. Evans’in yıllar süren birliktelikten sonra şikayetçi olduğu bir nokta var. Telefonun bataryasının çok kısa sürede yüzde 100’den yüzde 15’e düştüğünü ve dakikalar içinde kapanabileceğini belirtti.

Chris Evans’in iPhone 6S Paylaşımı

ads

Instagram hesabından veri aktarımı yaptığı bir fotoğrafı paylaşarak duyurdu. Paylaşım 1.6 milyonu aşkın beğeni aldı. Sosyal medyada esprili paylaşımlara konu oldu. Paylaşımda şu ifadeler yer aldı:
Işıklar içinde uyu iPhone 6s. Birlikte güzel işler yaptık. Ana sayfa tuşunu özleyeceğim. Yüzde 100 olan bataryanız aniden yüzde 15’e düşebilir, dakikalar içinde komple kapanabilir

Bu yıl içinde iPhone 14’ün tanıtılması bekleniyor. iPhone 13’e geçen Chris Evans’i bu durum çok fazla ilgilendirmeyecektir. iPhone 13 ile de uzun bir birliktelik geçirebilir.

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat