Dizi / Film

Karayip Korsanları devam edecek mi? Yapımcılar açıkladı!

Yeni bir Karayip Korsanları filmi için efsane serinin hayranları uzun süredir açıklama bekliyor. Son olarak 2017 yılında Salazar’ın İntikamı filmiyle karşımıza çıkan seri, Johnny Depp’in kadrodan çıkarılmasıyla askıya alınmıştı. Eşi Amber Heard’e karşı şiddet uyguladığı iddia edilen ünlü aktör, halen daha duruşmaları devam eden yüz kızartıcı davası nedeniyle yapımcı şirket tarafından kovulmuştu.

Johnny Depp’in seriden ayrılmasından sonra Kaptan Jack Sparrow rolünü kimin oynayacağı büyük bir merak konusu haline geldi. 2020 yılında yapımcılar, ünlü aktris Margot Robbie tarafından yönetilen ve ağırlıklı olarak kadın oyuncuların yer alacağı altıncı filmin yapım aşamasında olduğunu bildirdi. Öte yandan Robbie’nin oyuncu olarak da başrol koltuğunda filme dahil olacağı öne sürüldü. Bu dedikoduların üzerinden yıllar geçtikten sonra yapımcılardan yeni bir açıklama geldi.

Karayip Korsanları serisi Johnny Depp olmadan mı devam edecek?

Birçok sinema tutkunu, Johnny Depp’in gelecekte yeniden Jack Sparrow’a hayat verip vermeyeceğini merak ediyor. Konuya ilişkin yapımcı Jerry Bruckheimer önemli bir açıklama yaptı. Şu sıralar Top Gun: Maverick filminin tanıtımını yapmakla meşgul olan sinemacı, yeni bir dizi projesi üzerinde çalıştıklarını duyurdu.

Karayip Korsanları

The Sunday Times’a demeç veren Bruckheimer, söz konusu dizide Margot Robbie’nin de yer alacağını açıkladı. Bu açıklamalar üzerine serinin pek çok hayranı, Karayip Korsanları efsanesinin dizi olarak yeniden tasarlandığını düşündü. Şimdilik bu iddialara yapımcıdan ya da Disney’den herhangi bir yanıt gelmedi.

Bruckheimer, Johnny Depp’in Karayip Korsanları serisine geri dönüp dönmeyeceğine ilişkin de konuştu. Şu anda bunun mümkün olmadığını dile getiren yapımcı, ileride bu konunun yeniden tartışılabileceğini ifade etti.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat