Magazin

Kardeşlerim dizine nereden geldi dedirtecek yeni oyuncu! Yeni sezonda o karakter herkesin sinirlerini bozabilir

Kardeşlerim dizisi yeni sezon için hazırlıklara başlarken izleyicinin meraklı bekleyişi devam ediyor. Bu süreçte yeni girecek karakterler merak edilmeye devam ediyor.

ATV ekranlarında yayınlanan ve dram türü ile izleyiciyi ekranlara kilitleyen Kardeşlerim dizisi yeni sezonda da ekranlarda olmaya devam edecek. Ekranlarda ikinci sezonunu geride bırakan Kardeşlerim dizisinin yeni sezonunda izleyiciyi hangi sürprizlerin beklediği de merak konusu olmuştu.

Serkan Bininci’nin yönetmenliğini üstlendiği dizinin başarılı bir sezon geçirdiği biliniyordu. Dizide her sezon seyirciyi şaşırtacak yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bu gelişmeler çerçevesinde yeni sezonda nasıl sürprizlerin yaşanacağı merak edilmeye devam ediyor.

Kardeşlerim Dizisi Yeni Sezonda Sürprizlerle Gelecek

Kardeşlerim dizisi kadrosunda deneyimli oyuncularla genç yetenekleri buluşturmaya devam ediyor. Daha önce Cumartesi akşamları yayınlanan dizinin yeni sezonda hangi gün ekranlara geleceği henüz bilinmiyor. Dizinin 3. Sezonunda da aynı heyecanı devam ettirebilmek için yeni değişikliklerin yapılması bekleniyor.

Dizinin çok sevilen senaryosu da Gül Abus Semerci tarafından yazılıyor. Dram hikayesi olmasının yanı sıra gençlik dizisi de olması sebebiyle pek çok duygunun aynı anda ortaya çıkmasına neden oluyor. Yeni sezonda kadroya sürpriz isimlerin katılıp katılmayacağı da merak konusu oldu.

Dizideki Karakter Çok Konuşulacak!

kardeşlerim2

Yeni sezonda izleyiciyi oldukça gerecek ve ortalığı karıştıracak isimlerden birisi de Tolga olacak. Hikayeye yeni isimlerin katılması beklenirken Berk Ali Çatal’ın canlandırdığı Tolga karakterinin diziyi oldukça hareketlendirmesi bekleniyor.

Dizinin yeni sezonunda bazı oyuncular devam etmeyeceklerini açıklayarak senaryo gereği diziden ayrılmışlardı. Bunun ardından reytinglerin yeniden tepede tutulması için hikayenin canlı tutulması bekleniyor. Yeni sezonda da izleyiciyi oldukça heyecanlandıracak karakterler şimdiden merak edilmeye başlandı.

Dizinin Eylül ayının 3. Haftasında yeni sezonu ile birlikte ekranlara gelmesi bekleniyor. Bu süreçte yeni sezon çekimleri için hazırlıkların başladığı öğrenildi. Dizi aynı zamanda zengin ve fakir gençler arasındaki aşkın filizlenme döneminde yaşanan sancıları da ekran başındaki izleyiciye aktarmaya devam ediyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat