Magazin

Kardeşlerim dizisi Kadir’in aşkı bakın kim çıktı! Bilal Yiğit Koçak’ın o ünlü isimle beraber olduğunu duyanlar şokta

Kardeşlerim dizisinin yakışıklı oyuncusu Bilal Yiğit Koçak'ın kalbini kime kaptırdığı merak ediliyordu sonunda sürpriz isim ortaya çıktı.

ATV’nin bir sezon boyunca en çok sevilen dizilerinden birisi olan Kardeşlerim dizisi yeni sezona hazırlanmaya devam ediyor. Kardeşlerim dizisinin yıldız genç oyuncuları da bu süreçte magazin gündeminin en çok merak edilen isimleri haline geldi. Kardeşlerim dizisinde gençlerin dram dolu hayatları izleyenleri ekranlara kilitlemeye devam ediyor.

Kardeşlerim dizisinin yakışıklı genç oyuncularından birisi olan Bilal Yiğit Koçak, dizide Ömer karakterine hayat veriyor. Dizinin sezon finaline girmesinin ardından yakışıklı oyuncu takipçileri tarafından sosyal medyada takip edilmeye devam ediyor.

Yakışıklı Oyuncunun Kalbini Kaptırdığı Güzel Ortaya Çıktı!

yiğit

Kardeşlerim dizisinin yıldız oyuncusu Bilal Yiğit Koçak, oyunculuk kariyerinin yanı sıra özel hayatı da merak ediliyor. Ünlü oyuncunun özel hayatında kalbini kaptırdığı birinin olup olmadığı merak ediliyordu. Yakışıklı oyuncunun kalbinin dolu olduğu ortaya çıktı.

Kardeşlerim dizisinde sürekli bir dramın içerisinde olan oyuncunun normal yaşantısında son derece mutlu olduğu, keyfinin yerinde olduğu ve gerçek aşkı bulduğu ortaya çıktı.

Milli Atlete Aşık Olmuş!

yiğit3

Genç yakışıklı oyuncu kalbini milli atlet Berfe Sancak’a kaptırdı. Dizinin sezon finali yapmasının ardından yakışıklı oyuncu sezonun yorgunluğunu atmak, dinlenmek ve yeni sezona hazırlanmak için tatile çıktı. Çıktığı romantik tatilde kendisine sevgilisi milli atlet Berfe Sancak’ın da katıldığı öğrenildi.

Berfe Sancak geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Yaptığı paylaşımda erkek arkadaşını paylaşarak ‘Sen benim güneşim, ayım, yıldızımsın’ diyerek aşkını ilan etmişti. Yakışıklı oyuncu da bu iltifatları karşılıksız bırakmayarak ‘Ruh ikizim, diğer yarım’ diyerek karşılık vermişti. İkilinin aşklarının bir süredir dolu dizgin devam ettiği öğrenildi. Genç aşıklar şimdilerde aşklarının tadını çıkarırken yeni sezon öncesinde de bol bol dinlendikleri öğrenildi. Sevenleri bu ilişkinin evliliğe gidip gitmeyeceğini merakla bekliyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat