Magazin

Kardeşlerim dizisinde büyük yas var! Herkesi kahreden haber verildi o oyuncu diziden ayrılma kararı aldı

Ekranların fenomen dizisi Kardeşlerim, şimdilerde yaşanan yaprak dökümü ile adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyor. Geçtiğimiz sezon diziden ayrıldığını açıklayan Halit Özgür Sarı’nın yanı sıra şimdilerde o sevilen ismin de sete veda edeceği gündeme geldi. İşte, ayrılığıyla dizi severleri oldukça üzecek Kardeşlerim dizisinin o yıldız ismine dair merak edilen tüm detaylar.

ATV ekranlarında yayına gelerek reyting oranlarını alt üst etmeyi başaran Kardeşlerim dizisi, hüzünlü hikayesinin yanı sıra yıldız oyuncu kadrosuyla da milyonların takibi altında yer alıyordu. Her hafta izleyicilerini ekranlara kilitlemeyi başaran fenomen dizi için şimdilerde oyuncu ayrılıklarının da gündemde olduğu biliniyordu.

Geçtiğimiz aylarda Kardeşlerim dizisinde Kadir karakterine hayat veren Halit Özgür Sarı’nın gidişinden sonra projede yaprak dökümü yaşanmaya devam ediyor. İddialara göre projenin sevilen o ismi, Kardeşlerim dizisinden ayrılarak yeni bir diziye transfer oluyor. İşte, vedasıyla tüm Kardeşlerim hayranlarını hüzne boğacak o isme dair merak edilen tüm detaylar.

Kardeşlerim dizisine veda edeceği açıklanan o oyuncu yeni projesiyle milyonları şaşkına çevirdi!

Halit Özgür Sarı’nın vedasıyla birlikte adeta bir yaprak dökümünün yaşandığı Kardeşlerim dizisi, yeni oyuncu ayrılıklarıyla da konuşulmaya devam ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Asiye karakterine hayat veren Su Burcu Yazgı Coşkun’un sete veda edeceği söylenirken farklı bir ismin ayrılığı gündeme geldi.

İddialara dizide Kaan karakteriyle milyonların gönlünü kazanmayı başaran Eren Ören, Kardeşlerim dizi setine veda ediyor. Üstelik ünlü oyuncunun yeni dizi sezonunda Üç Kız Kardeş dizisinde Mustafa Korman isimli bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacağı ifade edildi. Şimdilerde milyonlarca magazin sever, konuya dair ünlü isimden gelecek net açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

Eren Oren kimdir kac yasinda nereli boyu kilosu dizileri sevgilisi

Sosyal medya o ismin ayrılığıyla adeta sallandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da yoğun bir hayran kitlesi tarafından takip edildiği bilinen Eren Ören, şimdilerde Kardeşlerim dizisinden ayrılacağı ve Üç Kız Kardeş projesine transfer olacağı haberleriyle platformları resmen salladı. Birçok kullanıcı, Üç Kız Kardeş yapım ekibini aldıkları karar nedeniyle tebrik ederken yakışıklı oyuncunun projeye renk katacağını ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Eren Ören’in yeni projesinde yer alacağı ilk günü dört gözle beklemeye başladı.

kardeslerimden uc kiz kardese bomba transfer nN61wfQR

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat