Magazin

Kardeşlerim dizisinin Akif Atakul’u Celil Nalçakan dolandırıcı mağduru oldu! Herkese böyle duyurdu dikkatli olun

Ekranlara ilk olarak Poyraz Karayel dizisiyle gelen ve şimdilerde Kardeşlerim projesinde hayat verdiği Akif Atakul karakteriyle hafızalara kazınmayı başaran Celil Nalçakan, yaşadığı talihsiz olayla herkesi şaşkına çevirdi. Dolandırıcıların saldırısı altında olabileceğini ifade eden ünlü isim, herkesi yaşanabilecek durumlara karşı uyardı. İşte, başarılı oyuncu Celil Nalçakan’ın tüm takipçileriyle paylaştığı başına gelen o talihsiz olaya dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranların en sevilen isimleri arasında gösterilen Celil Nalçakan, Poyraz Karayel dizisinde hayat verdiği Zülfikar karakterinin ardından şimdilerde Kardeşlerim projesindeki Akif Atakul rolüyle milyonların gönlünü kazanmayı başarmıştı. Kariyerindeki başarısının yanı sıra özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çeken ünlü isim, geçtiğimiz günlerde bir dolandırıcılık vakasını gün yüzüne çıkardı.

Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlüler arasında yer alan Celil Nalçakan, geçtiğimiz günlerde yaptığı o paylaşımla hayranlarının yüreğini ağzına getirdi. Kendisinin bir dolandırıcılık vakası yaşadığını ifade eden ünlü isim, tüm takipçilerini konu hakkında uyardı. İşte, Celil Nalçakan tarafından yapılan o flaş açıklamaların merak edilen tüm detayları.

Celil Nalçakan yaşadığı talihsizliği sosyal medya hesabında paylaştı! ‘’Dolandırılıyorum’’ dedi!

Son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Celil Nalçakan, Kardeşlerim dizisindeki başarılı oyunculuğuyla herkesten taktir toplamayı başarıyordu. Sosyal medyada da en aktif isimlerden biri olduğu bilinen başarılı oyuncu, yaptığı son paylaşımıyla herkesin ağzını açık bıraktı.

Başına talihsiz bir olay geldiğini ifade eden ünlü isim, ‘’Arkadaşlar, Whatsapp hesabım hacklenmiş olabilir. Bir IBAN numarası paylaşılıyormuş sanırım. Bu paylaşımları yapan ben değilim, lütfen itibar etmeyiniz. Böyle bir paylaşım gören olursa Whatsapp hikayeler bölümünde lütfen SS alıp benimle paylaşsın.’’ ifadelerini kullandı. Bu durum, Celil Nalçakan’ın milyonlarca hayranının adeta yüreğini ağzına getirdi.

Adsiz 12

Sosyal medya Celil Nalçakan’ın başına gelen o talihsiz olayla adeta çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar sosyal medyada da adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Celil Nalçakan, şimdilerde yaşadığı dolandırıcılık olayıyla platformları adeta sallamayı başardı. Takipçilerine Whatsapp hesabının çalındığını ifade eden ünlü isim, IBAN numarasının paylaşılarak herkesten para istendiğini söyleyince takipçilerini alarm durumuna geçirdi. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, konunun akıbetine dair Celil Nalçakan’dan gelecek yeni açıklamaları dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 4 1

 

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat