Magazin

Kardeşlerim dizisiyle parlayan oyuncu paraya para demeyecek! Öyle bir teklif geldi ki bakın o oyuncunun yeni projesi ne olacak

Kardeşlerim dizisindeki Doruk karakteriyle herkesin beğenisini kazanmayı başaran Seyit Onur Yaran, şimdilerde kariyer basamaklarını ikişerli adımlarla çıkmaya başladı. Dünyaca ünlü bir içecek markasından devasa bir reklam teklifi aldığı ifade edilen ünlü isim, yurtdışında çekilecek yeni projeler için de görüşmelere devam ediyor. İşte, Kardeşlerim dizisinde gösterdiği başarılı performansla yapım şirketlerinin radarına giren Seyit Onur Yaran’a gelen son tekliflere dair merak edilen tüm detaylar.

ATV ekranlarının adeta bir fenomen haline alan dizisi Kardeşlerim, hüzünlü hikayesinin yanı sıra yıldız oyuncu kadrosuyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Genellikle genç ve başarılı isimlerin yer aldığı dizi, oyuncular için yeni fırsat kapılarını da aralamaya devam ediyordu.

Özellikle dizide Doruk karakterine hayat vererek milyonların gönlünü kazanmayı başaran Onur Seyit Yaran son günlerde reklam firmalarını peşinde koşturmaya başlamıştı. Yurtdışından da birçok teklif aldığı bilinen ünlü isim, şimdilerde yeni projelerle adından sıklıkla söz ettirecek gibi duruyor. İşte, Kardeşlerim dizisinin Doruk’u Onur Seyit Yaran’ın aldığı o değerli proje tekliflerine dair merak edilen tüm detaylar.

Seyit Onur Yaran bir içecek markası için kameraların karşısına geçecek!

Yayına geldiği ilk günden beri reyting rekorlarını alt üst etmeyi başaran Kardeşlerim dizisinde Doruk karakteriyle hafızalara kazınmayı başaran Onur Seyit Yaran, şimdilerde yeni projeleriyle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Dizide gösterdiği üstün performansın ardından birçok şirketin peşinde koştuğu bilinen ünlü isim, şimdilerde bir içecek markası için kameraların karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Başarılı oyuncu için ortaya çıkan son detaylarda Nisa Bölükbaşı’nın kadın reklam yüzü olarak yer aldığı bir içecek markasında yeni çekimler için imza attığı söylendi. Üstelik Seyit Onur Yaran’ın ilgili reklam videosu için adeta bir servet kazanacağı da ifade edildi.

f334b9b5 fcfc 4c4c a14b 31fc5dcb4ff 8vo5

Seyit Onur Yaran İspanya’daki yeni dizi projeleri için hazırlık yapıyor!

Kardeşlerim dizisiyle başlayan oyunculuk kariyerinde şimdilerde önemli sıçramalar yakaladığı öğrenilen Seyit Onur Yaran, bir içecek firması için reklam anlaşması yapmasının yanı sıra Kardeşlerim dizisinin merakla takip edildiği İspanya’da da yeni diziler için teklif almaya başladı. Şimdilerde İspanyolca öğrendiği ifade edilen genç yıldızın yakın zaman İspanya’ya taşınarak yeni bir projede yer alacağı da iddia edildi.

284950479 589721309394796 235646568 rkEr

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat