Magazin

Karısı babasına ilgi duyuyormuş! Esra Ezmeci’ye mideleri alt üst eden itiraf izleyenleri öfkelendirdi

Ekranların en sevilen psikologları arasında gösterilen Esra Ezmeci, şimdilerde sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin soru ve itiraflarını yanıtlamaya devam ediyordu. Birçok kullanıcının hayatına dokunmayı başaran ünlü isim, geçtiğimiz günlerde aldığı o itirafla ağızları resmen açık bıraktı. Milyonlarca kişi, ‘’Bu ülke nereye gidiyor?’’ dedi. İşte, Esra Ezmeci’ye iletilen ve ağızları açık bırakan o itirafa dair merak edilen tüm detaylar.

Fulya ile Umudun Olsun programına katılarak milyonlarca kişinin gönlünde taht kurmayı başaran Esra Ezmeci, geçtiğimiz günlerde yer aldığı televizyon şovundan ayrılarak herkesi yasa boğmuştu. Şimdilerde sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorularını yanıtlayan ünlü isim, aldığı o itirafla resmen mideleri bulandırmayı başardı.

Her geçen gün takipçilerinden gelen soru ve itiraflarla şaşırtmaya devam eden Esra Ezmeci, geçtiğimiz günlerde aldığı o soruyla resmen ağızları açık bıraktı. Milyonlarca kişi, ‘’Bu dünya nereye gidiyor?’’ dedi. İşte, ünlü psikolog Esra Ezmeci’ye gelen o mide bulandıran itirafın merak edilen tüm detayları.

Esra Ezmeci’ye gelen o itiraf milyonları şaşkına çevirdi!

Sosyal medyanın en aktif kişileri arasında gösterilen Esra Ezmeci, her geçen gün takipçilerinden gelen soru ve itirafları yanıtlamaya devam ediyordu. Kullanıcıların itiraf ettikleri olaylarla ağızları açık bırakmayı başaran ünlü isim, en son gelen soruyla adeta herkesi şaşırttı.

Esra Ezmeci’nin bir takipçisi, ‘’Karım babama ilgi duyuyor ne yapmam lazım çok çaresizim’’ ifadelerini kullandı. Soru karşısında dona kalan Esra Ezmeci, ‘’Böyle bir durumun varlığından emin oluyorsanız bu ilişkide hiç güven duygunuzun kalmadığı anlamına gelmektedir. Bu tarz ilişkilerde ayrılık seçeneği, ileride daha kötü durumlarla karşılaşmamak için en mantıklısı olacaktır.’’ açıklamasında bulundu.

Adsiz 1

Sosyal medya Esra Ezmeci’ye gelen o soruyla adeta çalkalandı!

Ekranlarda olduğu kadar şimdilerde sosyal medya platformlarında da yoğun bir takipçi kitlesine sahip olduğu bilinen Esra Ezmeci, geçtiğimiz günlerde kendisine yöneltilen o soruyla adeta herkesi şok etti. Birçok kullanıcı, Türk toplumundaki aile kültürünün nereye gittiğini merak ederken böyle bir durumun olmaması gerektiğini de ifade ettiler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Esra Ezmeci’ye gelecek yeni itirafları ve soruları merakla beklemeye başladı.

189

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat