Gündem

Kaynım eşimin eski sevgilisiyle evlendi! Esra Ezmeci’ye gelen itiraf ağızları açık bıraktı “bu kadarına pes”

Esra Ezmeci kendisine gelen itirafı paylaştı gündeme bomba gibi düştü. Akıl almaz itiraflara bir yenisi daha eklendi. Görenler tepki vermeden geçemedi. Peki, bu itirafta ne yazıyordu?

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya programının sunuculuğunu yapan ünlü psikolog Esra Ezmeci, program dışında da sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle iletişimde bulunuyor. Gelen itirafları ve soruları yanıtlayan, tavsiyeler veren Esra Ezmeci, sık sık gündemde de yerini alıyor. İtirafların ardı arkası kesilmezken pes dedirtecek bir itiraf paylaşımı daha geldi. Görenleri hayrete düşüren bu itiraf tepkilerin de hedefinde kaldı. İşte haberin merak edilen detayları…

4 1

Akıl almaz itiraflara bir yenisi daha

Sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanan Esra Ezmeci, yine bir bomba gibi bir itiraf paylaştı. Görenlerin tepkisini çeken bu itiraf kısa süre içinde gündemde yerini aldı. Gelen o itirafta; “Kaynım eşimin eski sevgilisi ile evlendi. Bunu sadece eşim ve ben biliyoruz. Bununla nasıl baş edeceğim?” ifadeleri yer alıyordu. Esra Ezmeci bu itiraf karşısında: “Bu durumdan dolayı eşinizde kardeşinden uzak duracak ve pek görüşmek istemeyecektir. O yüzden siz bu süreçte pek bir şey söylemeyin ama kaynınızla sınırlı bir ilişki olmasına dikkat edin” yanıtını verdi.

Gündeme bomba gibi düşen bu itirafın ardından yorumlar da gecikmedi. Gelen yorumlar arasında; “Kardeşine bunu söylemeli”, “Çok zor bir durum”, “Pes diyorum artık” yorumları bulunuyordu. Esra Ezmeci’nin paylaştığı bu itiraf oldukça eleştirilirken, kısa bir süre içinde de gündemde yerini aldı.

WhatsApp Image 2022 08 05 at 19.51.16

İtiraflar bitmiyor

Esra Ezmeci’nin sık sık paylaştığı itiraflara bir yenisi daha eklendi. Akıl almaz itiraflar gündemde yerini alırken, sosyal medya kullanıcıları da tepki vermeden geçemediler. Gelen itiraflar arasında; “Babam kaç kere renkli iç çamaşırlarımı alıyor. Ne yapıyor bilmiyorum, sebebi nedir?” yazıyordu. Esra Ezmeci bu itiraf karşısında: “Bunu konuşun ve sorun mutlaka, bunun farkındayım ve rahatsız oldum deyin ve sebebini sorun” ifadelerini kullandı. Bu itiraflar sosyal medya gündeminde de oldukça dikkat çekti.

2 2

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat