Magazin

Kemal Sunal’ın çocukları Ali Sunal ve Ezo Sunal’a sahte amca şoku! Soluğu mahkemede aldılar

Ali Sunal ve Ezo Sunal, sahte amcaya dava açtılar. Kendisini Kemal Sunal’ın amcası olarak tanıtan Halit Sunal’dan şikayetçi oldular.

Türk sinemasının usta isimlerinden Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000 tarihinde dünyaya gözlerini yumdu. Uçakta kalp krizi geçiren usta oyuncu, 55 yaşında aramızdan ayrıldı. Usta oyuncunun çocukları gündemde büyük ses getiren dava haberiyle yerini aldı. Kemal Sunal’ın amcası olarak tanıtan Halit Sunal’a, Ali Sunal dava açtı. Sahte amcadan şikayetçi olan Ali Sunal bu haberle kısa süre içinde gündemde yerini aldı. İşte haberin merak edilen detayları…

Soluğu savcılıkta aldı

Kemal Sunal’ın amcası olduğunu iddia eden Halit Sunal’ın çektiği bir film ile insanları dolandırdığı iddia edildi. Ali Sunal ve Ezo Sunal’a şok yaşatan sahte amca gündeme bomba gibi düştü. Sahte amcayı öğrenen Ali Sunal, soluğu mahkemede aldı. Ali Sunal: “Bu isimde bir amcamız yok. Dolandırıcılık haberiyle babamın itibarını zedeledi, tehdit içeren mesajlarıyla aile huzurumuzu bozdu” ifadeleriyle Halit Sunal’dan şikayetçi oldu.

Türk sinemasının usta oyuncularından Kemal Sunal’ın amcası olarak kendini tanıtan Halit Sunal, bundan 2 yıl önce Düzce’de bir film çekti. “Cennet Kuşları” isimli filminde köy halkına rol veren Halit Sunal, rol alan esnaflara emeklerinin karşılığını vermedi. Ödeme yapmayan Halit Sunal, bunun yanında fatura kesti ve köy halkını yapım şirketine karşı borçlu gösterdi. Dolandırıcılık yapan Halit Sunal, kendisini de Kemal Sunal’ın amcası olarak tanıttı.

image 3

Şikayetçi oldu

Bu dolandırıcılık haberinin ardından Ali Sunal soluğu mahkemede aldı. Amcası olarak tanıtan Halit Sunal’dan şikayetçi oldu. Şikayetin ardından Ali Sunal şu açıklamayı yaptı: “ Bizim bu isimde amcamız yok. Babam üzerinden bu tip olayların yapılması bizi derinden üzüyor” açıklamasında bulundu. Bu açıklamanın ardından Halit Sunal’ın kendisine: “Benim hakkımda bir daha konuşma son uyarım. Beni kimse durduramaz, kanala çıkarım, Türkiye yüzünüze tükürür” şeklinde tehdit mesajları attığını belirtti. Bu mesajların ardından Ali Sunal, Halit Sunal’dan şikayetçi oldu.

image 2

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat