Magazin

Kemal Sunal’la rol alan minik Fatoş şimdi 42 yaşında! Güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Alton bakın şimdi ne yapıyor

Yeşilçam'ın en çok sevilen filmlerinden olan Garip'in çocuk oyuncusu Ece Alton'un son hali oldukça merak edilirken, görenler gözlerine inanamadılar.

Geçmiş dönemin en çok sevilen filmlerinden birisi olan Garip filmi, yayınlandığı anlarda bile hala izleyiciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Ünlü oyuncu Kemal Sunal’ın başrolünde olduğu filmde minik rol arkadaşı da tatlılığıyla gönüllerde taht kuran Ece Alton olmuştu.

O dönem çok küçük olan ve buna rağmen rolüne hemen adapte olan küçük oyuncu, ünlü ismin karşısında gösterdiği performansla Yeşilçam’ın en çok sevilen yapımlarından birisine imza atmış oldu. Garip filmi 1986 yılında izleyici ile buluşmuştu. O günden bu yana aradan tam 36 sene geçti. O zamanın çocuk oyuncunun şimdilerde son hali merak ediliyor.

Minik Fatoş Büyüdü!

ece2 1

Garip dizisinde canlandırdığı Fatoş karakteri ile yüzleri gülümseten, oyunculuğu ile oldukça büyük takdir toplayan Ece Alton şimdilerde en çok merak edilen isimlerden birisi oldu. Genç oyuncunun bu süreç içerisinde yeni yapımlarda yer alıp almadığı, hayatını nasıl devam ettirdiği ve nasıl göründüğü merak edilmeye devam ediyor. Ece Alton’un son halini görenler büyük şaşkınlık yaşarken kameralardan uzak bir yaşam sürmesi ve hayatında başka bir yol çizmesi nedeniyle kimse tarafından tanınmıyor.

Oyunculuğa Uzun Süre Devam Etti

Geçmişin çocuk oyuncusu Garip filminde ünlü olduktan sonra farklı projelerde de yer aldı. Yetişkinlik döneminde de oyunculuğa bir süre devam ettiği biliniyor. Gecenin Öteki Yüzü, Keşanlı Ali Destanı, Beyaz Bisiklet, İmkansız Aşk ve Arka Sokaklar yapımlarında yer aldığı ve farklı karakterlere hayat verdiği biliniyor. Ece Alton şimdilerde 42 yaşında. 36 yıllık değişim sonrasında pek çok kişi son halini görünce büyük şaşkınlık yaşıyorlar. Eski oyuncunun, kariyerine farklı bir yol çizerek şimdilerde otel işletmeciliği yaptığı öğrenildi. Sakin bir hayat süren Ece Alton sosyal medya hesabında da paylaşım yapıyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat