Magazin

Kenan Doğulu’dan romantik jest! Eşi Kenan Doğulu evlilik yıldönümündeki notu herkesi kıskandırdı

Beren Saat ve Kenan Doğulu evliliklerinde 8 yılı geride bırakırken Kenan Doğulu'dan gelen jest oldukça şaşırttı.

Bir dönemin en çok konuşulan ünlü çiftlerinden Kenan Doğulu ve Beren Saat bir süredir mutlu evliliklerine devam ediyorlar. İkilinin uzun dönem boyunca evliliklerinde sorunlar yaşadıkları, defalarca boşanmanın eşiğine geldikleri biliniyor. Aralarında oluşan sorunları çözmelerinin ardından son yıllarda mutlulukları ile oldukça dikkat çekiyorlar.

Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti şimdilerde 8. Evlilik yıl dönümlerini kutluyorlar. Birbirlerinin özel günlerini sosyal medya hesaplarında kutlamayı ihmal etmeyen ikili yine takipçilerini kendilerine hayran bırakmayı başardı.

Kenan Doğulu Evlilik Yıl Dönümünü Kutladı!

beren2

Geçtiğimiz yıllarda ikili evliliklerindeki kriz haberleri ile sürekli olarak gündeme geliyorlardı. Bir süredir ilişkilerine yeni bir şans verdikten sonra dengeyi bulan ikilinin evliliklerinin ilk yıllarına yeniden döndükleri ve romantik bir ilişki içinde oldukları görülüyor.

Son günlerde ikili magazin gündeminde de el ele verdikleri pozlarla dikkat çekiyorlar. Kenan Doğulu son günlerde yaşadıkları aşkın etkisi ile sosyal medya hesabında evliliklerinin 8. Yılını kutladı. Eşi Beren Saat’in bir fotoğrafını paylaşan ünlü şarkıcı eşine karşı yazdığı romantik sözlerle sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Kenan Doğulu Romantik Notuyla Dikkat Çekti!

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu eşi Beren Saat’e ‘Evin içinde ayak seslerin. Kulağımda nefesin. Avucumda elinin teri. Yanağımda mutluluk gözyaşın olsun. Yoldaşım. Adım adının sonuna sarılsın. Düştüğümde kalk diyen ilkim sen. Düştüğümde ilk uzanan el senin olsun. Düştüğünde ellerin ilk beni bulsun. Düş düğününde kalbinin yanında benimki olsun’ ifadelerini kullandı.

Ünlü şarkıcının yazdığı bu romantik sözler sosyal medyada takipçileri tarafından çok beğenildi. İkilinin aşklarının dolu dizgin biçimde devam ediyor olması büyük heyecana neden olurken evliliklerindeki tüm sorunları çözmeleri de hayranlarını sevindiriyor. İkilinin romantik halleri çevreleri tarafından da beğeniyle izleniyor.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat