Magazin

Kenan İmirzalıoğlu bile o yarışmacıya güldü! Kim Milyoner Olmak İster’de sesli harf krizi, böylesi görülmedi

Kenan İmirzalıoğlu sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılan bir yarışmacının sesli harfleri karıştırması ilginç anların yaşanmasına neden oldu.

ATV ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından birisi olan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında heyecan dolu anlar yaşanmaya devam ediyor. Yarışma programına katılan yarışmacıların son zamanlarda göstermiş oldukları performanslar sosyal medyada da konuşulmaya ve tartışılmaya devam ediyor.

Yarışmaya katılan son yarışmacılardan birisi olan Sinem Ayanoğlu gösterdiği başarılı performans ile en çok konuşulan yarışmacılar arasında yer alıyor. Yarışmacının ikinci baraj sorusuna kadar başarılı bir şekilde geldiği ancak sekizinci soruda heyecanlandığı gözlerden kaçmadı. O heyecanlandıran soru ise oldukça dikkat çekti.

Kim Milyoner Olmak İster Yarışması Yine Sosyal Medyaya Damgasını Vurdu!

ATV ekranlarının en çok sevilen ve izlenen yarışmalarından Kim Milyoner Olmak İster üzerinden yıllar geçmesine rağmen ekran başındakiler tarafından hala aynı heyecanla izlenmeye devam ediyor. Son katılan yarışmacılardan birisi de Sinem Ayanoğlu oldu. Katıldığı programda başarılı bir performans sergilemesi ekran başındakileri de oldukça etkiledi. Yarışmacının bu süreçte pek çok kişinin gelemediği ikinci baraj sorusuna kadar geldiği öğrenildi.

Yarışmacı 50 Bin Liralık Soruda Çok Heyecanlandı!

milyoner

Güzel yarışmacı başarılı bir şekilde geldiği 50 bin liralık ikinci baraj yarışmasında yani sekizinci soruda bir hayli heyecanlandığını gösterdi. Baraj sorusu ise ‘Hangi sayıyı yazabilmek için Türk alfabesindeki tüm sesli harfleri kullanmak gerekir?’ sorusu soruldu.

Yarışmacı ilerlemenin heyecanıyla sesli harfleri karıştırmaya başladı. Sesli harfleri hatırlamak konusunda sorun yaşayınca ortaya ilginç anlar yaşandı. İlginç sorunun şıkları arasında 67.334, 22.415, 68.912, 56.918 olduğu belirlendi.

Daha fazla risk almak istemeyince sakladığı çift joker hakkını kullandı. Ancak iki şıkta da doğru yanıtı bulamadı. Ardından yarışmadan elenmiş oldu. Doğru cevabın ise 67.334 olduğu öğrenildi. Ardından yarışmadan 30 bin lira kazanarak elenmiş oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat