Magazin

Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal doğum kilolarını verdi, fit haline beğeni yağdı! Kraliçe gibisin

Fit anne güzelliği ile baş döndürdü. Ünlü oyuncuya sosyal medyadan övgüler yağdı. Kenan İmirzalıoğlu’nun eşi Sinem Kobal doğum kilolarını verdi.

İkinci bebeğini iki ay önce kucağına almış olan güzel oyuncu Sinem Kobal‘dan yepyeni bir paylaşım geldi. Kenan İmirzalıoğlu ile 2016 yılında evlenip hayatını birleştiren güzel oyuncu Sinem Kobal  2020 yılında kızı Lalin’İ  kucağına almıştı. Süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Sinem Kobal  ikinci kez bir  kız çocuğunu daha  dünyaya getirdi.  Kızlarına ise Leyla ismini koydular.

aaa

Ünlü oyuncu Sinem Kobal’ın fit hali

İki kızı bulunan ünlü oyuncunun son halini görenler şok yaşadı. Hayranları ile sosyal medya üzerinden buluşmayı ihmal etmeyen ünlü oyuncu Sinem Kobal  doğum kilolarından  hızla kurtulmuştu. Şimdilerde ise gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden ve kızlarıyla ilgilenen 34 yaşındaki Sinem Kobal’dan  yeni pozlar geldi. Siyah uzun elbisesi ile objektif karşısına geçen güzel oyuncu formda hali ile  dikkatleri üzerine  çekti. Kenan İmirzalıoğlu  ile 2016 yılında hayatını birleştirmiş olan Sinem Kobal 2020 yılında ilk çocuğu Lalin’i kucağına aldı. Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Sinem Kobal  geçtiğimiz haziran ayında ikinci çocuğu Leyla’yı dünyaya getirdi. Bir kez daha anne baba olma heyecanı yaşayan ünlü çift sosyal  medyanın ise ilgi odağı olmuştur.

kenan imirzalioglunun hamile esi sinem kobal son anda vazgecti doguma gunler kala 1594735831141

İşte ünlü oyuncu Sinem Kobal’ın doğum sonrasında giden kiloları ve güzel fiziği

İkinci bebeklerini Haziran ayında kucaklarına alan ünlü çift Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal anne baba olmanın bir kez daha mutluluğunu yaşadılar. İkinci bebeğini kucağına almış olan Sinem Kobal’dan yeni paylaşım geldi. Kızlarına Leyla isimini koymuş olan ünlü çift şimdilerde ise tatillerinin keyfini çıkarıyorlar. Mutlu evlilikler ile sanat camiasının gözde çifti olan İmirzalıoğlu ailesi ikinci kızları Leyla’yı kucaklarına almış fakat kızlarında mikroba bağlı olarak zatürre başlangıcı nedeni ile hastanede tedavi görmeye başladıkları ortaya çıkmıştı. Sevenlerine üzen  haber sonrasında minik Leyla’nın iyi olduğu ortaya çıktı. Ünlü çift şimdi tatilde keyif sürmektedirler.

kk

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat