Magazin

Komedyen Cem Yılmaz’a icra şoku! Eski eşi Ahu Yağtu acımadı, soluğu mahkemede aldı

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile eski eşi Ahu Yağtu arasındaki nafaka davası büyümeye devam ediyor. Ahu Yağtu Cem Yılmaz'a icra gönderdi!

Cem Yılmaz 2012 yılında evlendiği Ahu Yağtu ile son zamanlarda maddi sorunlar yaşamaya devam ediyor. Ünlü oyuncunun eski eşi ve oğlunun annesi Ahu Yağtu ile aralarının iyice gerildiği ortaya çıktı. İkilinin bu evlilikten Kemal ismini verdikleri bir oğulları oldu ancak çiftin evliliği ve mutluluğu uzun sürmedi. İkili bu süreç içerisinde 2013 yılında evliliklerini bitirerek yollarını ayırdılar.

Boşandıktan sonra da arada oğullar olduğu için her daim iletişimde olduklarını ve ilişkilerinin arkadaş olarak devam edeceğini ifade etmişlerdi. Şimdilerde bu ilişkinin zedelendiği ve ikili arasında ciddi sorunların yaşanmaya başladığı ve hatta bu sorunların yargıya da taşındığı öğrenildi.

Nafaka Davası Büyüyor!

cem2

Boşanma ile birlikte ünlü komedyen Cem Yılmaz eşine oğlu için 10 bin dolar nafaka ödemeyi kabul etmişti. 8 yıl boyunca bu ödemeler devam ederken dolar kurunun giderek artması üzerine Cem Yılmaz harekete geçti ve mahkemeye başvurarak dolar kurunun artmasından dolayı nafaka miktarının azaltılmasını talep etti.

Ünlü komedyenin açtığı bu davanın detayları belli oldu. Dolar bazında bir ödeme yapmak yerine aylık 40 bin lira net nafaka ödemek istediğini açıkladı. Dava sonucunda bu durum kısmen kabul gördü ve Cem Yılmaz’ın aylık net 70 bin lira nafaka ödemesine karar verildi.

Ahu Yağtu’dan Karşı Hamle Gecikmedi!

Mahkemenin vermiş olduğu karar henüz kesinleşmeden Cem Yılmaz’ın 70 bin liralık nafaka ödemesini yatırdığı öğrenildi. Bu duruma sinirlenen eski eş Ahu Yağtu ise avukatı aracılığı ile konuyu yeniden yargıya taşıdı ve henüz karardan önce yatırılan nafakanın 10 bin dolar olması gerektiği yönünde istekleri karşısında eksik olan kısmın da yatırılması gerektiği ifade edildi. Konu hakkında taraflar konuşmayı tercih etmezken bu durumun yargıda olduğu ifade edildi.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat