Magazin

Mahkum dizisinin Sasha’sı bu nasıl güzellik dedirtti! Bikinili pozlarıyla fiziğini sergiledi ‘’Böyle sevgilim olsun 100 milyon borcum olsun’’

Mahkum dizisinde Sasha karakterine hayat vererek şimdilerde milyonların gözbebeği haline gelen Hayal Köseoğlu, çıktığı tatilden paylaştığı bikinili pozlarıyla ağızları açık bırakmayı başardı. Ünlü isim, göğüs dekoltesiyle nabızları yükseltirken kusursuz fiziğiyle de binlerce kullanıcıdan övgü almayı başardı. İşte, son yılların en çok konuşulan isimlerinden Hayal Köseoğlu’nun cesur tatil paylaşımlarına dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Mahkum, sürükleyici hikayesinin yanı sıra usta oyuncu kadrosuyla da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu’nun yer aldığı projede diğer oyuncuların başarılı performansları da dikkatleri çekiyordu.

Özellikle Mahkum dizisinde Sasha karakterine hayat veren Hayal Köseoğlu, gösterdiği performansın yanı sıra güzelliğiyle de adından sıklıkla söz ettirmeyi başarıyordu. Şimdilerde tatilde olduğu bilinen ünlü isim, takipçileri için paylaştığı bikinili pozlarıyla yürekleri adeta ağızlara getirdi. İşte, Mahkum’un Sasha’sı Hayal Köseoğlu tarafından paylaşılan o cesur pozların merak edilen tüm detayları.

Hayal Köseoğlu’nun bikinili pozları milyonların nabzını yükseltti!

Mahkum dizisinde canlandırdığı Sasha karakteriyle şimdilerde milyonlarca kişinin gönlünü kazanan Hayal Köseoğlu, güzelliğiyle de herkesin dikkatini çekmeyi başarıyordu. Yer aldığı projenin sezon finaline girmesiyle soluğu tatilde aldığı bilinen ünlü isim, sosyal medyadaki hayranlarının yüreklerini hoplatacak paylaşımlar yapmaya başladı.

Lila rengi bir bikini giydiği görülen ünlü oyuncu, tekneden paylaştığı gönderilerle kusursuz fiziğini sergilerken bikinisiyle yakından verdiği pozda göğüs dekoltesi gözlerden kaçmadı. Üstelik Hayal Köseoğlu, paylaştığı nefes kesen pozlarıyla kısa sürede binlerce beğeni almayı başarırken içerisinde ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

640xauto 8 1

Sosyal medya Hayal Köseoğlu’nun bikinili pozlarıyla adeta sallandı!

Ekranlarda gösterdiği başarının yanı sıra sosyal medyada da en güçlü isimlerden biri olduğu ifade edilen Hayal Köseoğlu, şimdilerde çıktığı tatilden paylaştığı cesur pozlarıyla platformları adeta çalkamayı başardı. Birçok kullanıcı, başarılı oyuncunun kusursuz fiziğine övgüler yağdırırken ‘’Bu nasıl bir güzellik?’’ ve ‘’Böyle sevgilim olsun binlerce borcum olsun!’’ gibi yorumlar yapmayı da ihmal etmediler. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Hayal Köseoğlu tarafından paylaşılacak yeni gönderileri dört gözle beklemeye başladı.

640xauto 9

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat