Magazin

Masterchef Danilo boşandığına pişman oldu! Eski eşi yeni imajı ve bikinili pozlarıyla yorumlara boğuldu

9 yıldır Masterchef’in ünlü jüri üyesi Danilo Zanna ile evli olduğu bilinen Tuğçe Demirbilek, geçtiğimiz günlerde bir paylaşım yaparak ünlü şefle yollarını ayırdıklarını tüm kamuoyuyla paylaşmıştı. Bu ayrılık ifadelerinin ardından yeni iddialar da ortaya çıkarken yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen Tuğçe Demirbilek, soluğu tatilde almıştı. Yaptığı tatilden keyifli anlarını paylaşmayı da ihmal etmeyen ünlü isim, eski eşi Danilo Zanna’yı adeta kıskançlıktan çıldırttı. İşte, Danilo Zanna’nın eski eşi Tuğçe Demirbilek’in bikinisiyle yaptığı o paylaşımlara dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranların en sevilen yarışma programları arasında gösterilen Masterchef, yarışmacıların kıyasıya mücadelelerinin yanı sıra jüri üyelerinin yorumlarıyla da magazin gündemini sıklıkla karıştırmayı başarıyordu. Özellikle İtalyan şef Danilo Zanna, yarışmada gösterdiği performansla adeta bir fenomen haline gelmişti.

Yarışmadaki jüri üyeliğinin yanı sıra özel hayatıyla da sıklıkla adından söz ettiren Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde 9 yıl evli kaldığı Tuğçe Demirbilek’ten ayrıldığını açıklamıştı. İkilinin boşanmalarına dair sansasyonel iddialar ortalarda dolanırken şimdilerde Tuğçe Demirbilek tarafından paylaşılan o tatil pozları, herkesin ağzını açık bıraktı. İşte, ünlü şef Danilo Zanna’nın kıskançlıktan kafayı yiyeceği o pozlara dair merak edilen tüm detaylar.

Tuğçe Demirbilek tatilden paylaştığı pozlarla herkesi şaşkına çevirdi!

Bir dönem ünlü şef Danilo Zanna ile yaşadığı aşka magazin dünyasını karıştıran ve şimdilerde ünlü isimden ayrılma kararı aldığı bilinen Tuğçe Demirbilek, birçok farklı konuyla gündeme gelmeyi başarıyordu. Boşanma davasında ortaya atılan asılsız iddialar için açıklama yapan ünlü isim, tüm yorgunluğunu atabilmek için soluğu tatilde aldı.

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullandığı bilinen ünlü isim, paylaştığı bikinili pozlarla resmen düşman çatlattı. Tuğçe Demirbilek, arzı endam ettiği o görüntülerle kısa sürede binlerce beğeni alırken ünlülerin de yer aldığı bir kullanıcı ordusu tarafından yorum yağmuruna tutuldu.

7864

Sosyal medya Tuğçe Demirbilek’in bikinili paylaşımlarıyla adeta sallandı!

Magazin programlarında olduğu kadar sosyal medyada da yoğun şekilde konuşulduğu bilinen Tuğçe Demirbilek, şimdilerde ünlü şef Danilo Zanna ile boşanmasının yanı sıra tatilden paylaştığı bikinili pozlarıyla da herkesi şaşırtmayı başardı. Çocuklu bir anne olmasına rağmen fiziğiyle herkesi kendisine hayran bıraktıran ünlü isim, birçok kullanıcının beğenisini kazanmayı da başardı. Şimdilerde milyonlarca sosyal medya kullanıcısı, Tuğçe Demirbilek’in yapacağı yeni paylaşımları dört gözle beklemeye başladı.

466 2

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat