Magazin

Masterchef Mehmet Şef o yarışmacıyı malamat etti! Yarışmacı inat ettikçe şef delirdi ‘’38 senemi verdim ben’’

Masterchef yarışmasının agresif tavırlarıyla tanınan ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya, geçtiğimiz akşam Kıvanç isimli bir yarışmacıyla girdiği tartışmada herkesi şaşkına çevirmeyi başardı. Sesini bir hayli yükselten ünlü isim, yarışmacıyı resmen sözleriyle yerin dibine soktu. İşte, Masterchef programında Mehmet Şef ve Kıvanç isimli yarışmacının girdiği o unutulmayacak tartışmaya dair merak edilen tüm detaylar.

Ekranların en sevilen yarışma programlarından Masterchef, tezgahlarda geçen yoğun mücadelenin yanı sıra jüri koltuğunda oturan ünlü şeflerin yorumlarıyla da gündemdeki yerini korumayı başarıyordu. Türkiye’nin mutfak alanındaki en başarılı isimleri, Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna, yarışmacılara yaptıkları uyarılarla adlarından sıklıkla söz ettiriyorlardı.

Programın en sert şefi Mehmet Yalçınkaya, zaman zaman yarışmacılara yaptığı çıkışlarla da herkesi şaşkına çevirmeyi başarıyordu. Geçen akşam yapılan üçlü düelloda bir yarışmacıya yaptığı hata nedeniyle çıkışan Mehmet Şef, yarışmacıdan kendisinden cevap gelince sinirden adeta deliye döndü. İşte, Mehmet Şef ve yarışmacı arasında yaşanan tartışmaya ilişkin merak edilen tüm detaylar.

Mehmet Şef o yarışmacıyı yerin dibine soktu! Ünlü isim resmen sözleriyle dövdü

Acun Medya tarafından ekranlara gelen ve her akşam reyting rekorlarını alt üst eden Masterchef yarışmasında geçtiğimiz akşam yarışmacıların tezgahlarda ter döktüğü sırada uzun süre unutulmayacak bir olay yaşandı. Mehmet Şef’in yemek tekniklerini beğenmediğini dile getiren Kıvanç isimli yarışmacı, ünlü şefi resmen deliye döndürdü.

Mehmet Yalçınkaya, ‘’Teknik yanlış diyorum sana. Kimse bana tavada Türk yemeği pişirebilirsin diyemez. Geleneksel yemekler tencerede olur. Yanlış biliyorsun. Yok öyle bir şey!’’ ifadelerini kullandı.

Adsiz 6

Mehmet Yalçınkaya: ‘’Ömrümü bu işe verdim ben!’’

Kıvanç isimli yarışmacıyla sözlü tartışmaya giren Mehmet Şef, tadım sırasında biraz daha sakinleşerek, ‘’Bilmiyorsun, öğren diye söylüyorum. Benimle neden inatlaşıyorsun? Yemeğin doğrusunu anlatmaya çalışıyorum. Dert anlatmıyorum. Bir öğrencim olarak öğretmeye çalışıyorum sana. Bir Türk yemeği tencerede pişer, ayrıca iki sos yapılmaz. Sana geleneksel yemekler hakkında konuşuyorum sen bana masal anlatmaya çalışıyorsun. 38 senemi verdim ben bu işe. Ömrümü verdim. Sadece yapmakla kalmadım kitabını yazdım. Kimse bana bunun bu şekilde yapılacağını inatla söyleyemez!’’ açıklamalarında bulundu.

Adsiz 7

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat