Magazin

Masterchef Mehmet Şef yarışmacıları kovdu! Danilo ve Somer Şef bile sakinleştiremedi, neredeyse jüriliğinden oluyordu “kapı orada”

Mehmet Şef gündeme bomba gibi düşecek bir hareket yaptı. Yarışmacılara ayar veren Mehmet Şef, kapıyı gösterdi.

Ekranların sevilen ve oldukça yakından takip edilen programlarından MasterChef bu sezonda da gündeme damgasını vuruyor. Yarışmanın jüri üyelerinden biri olan Mehmet Şef, öyle bir hareket yaptı ki izleyenlerin ağzı açık kaldı. Yemeklerinde başarısız olan yarışmacılara sinirlenen Mehmet Yalçınkaya, kapıyı gösterdi. Bu dakikalar ekranlara yansırken, gündemde de hızlı bir şekilde yerini aldı. İşte haberin merak edilen tüm detayları…

4 1

Mehmet Şef’ten ayar geldi

TV8 ekranlarının sevilen programlarından biri olan MasterChef Türkiye’de bu sezonda da olaylar bitmiyor. Sevilen yarışmanın jüri üyelerinden Mehmet Yalçınkaya sinirlerine hakim olamadı ve sonunda patladı. Başarısız yemekler yapan yarışmacılar tepkisi de gecikmedi. Eleme turunun finalinde ortaya çıkarılan yemeklerin başarısızlığından dolayı kendine hakim olamayan Mehmet Şef, yarışmacıları uyardı. Uyarısında; “Arkadaşlarımızda bir vurdumduymazlık var. Hele bazı yarışmacılar var ki bildiğiniz tatile gelmiş. Ne dinliyorlar, ne anlattığımızı dinliyorlar. Burası özveriyle yemekler yapan arkadaşlarımızın üst tura çıkacağı bir yer. Burası tatil yapılacak bir yer değil” ifadelerini kullandı.

Yarışmacıların davranışlarını da eleştiren Mehmet Şef, uyarılarına devam etti. Sert tepkisi ekranlara yansırken, izleyenler de oldukça şaşırdı. Mehmet Yalçınkaya; “Daha yemek bitmeden bazı arkadaşlarımız burada eğlenceye başlıyor. Burası eğlenilecek, vakit geçirilecek yer değil. Ya burada doğru dürüst özverili şekilde çalışırsınız ya da çekip gidebilirsiniz, kapı orada” dedi.

45

Mehmet Şef kapıyı gösterdi

MasterChef Türkiye yeni sezonda, yeni yarışmacılarıyla birlikte ekranlara damgasını vuruyor. Yarışmacılar jüri karşısında yeteneklerini gösterirken, son eleme turunun finalinde de Mehmet Şef’in uyarıları gündemde yerini aldı. Yarışmacıların davranışlarını ve başarısız yemeklerine sinirlenen Mehmet Yalçınkaya dayanamadı ve o tarihi ayarı verdi. O dakikalar ekranlara yansırken, hızlı bir şekilde gündemde de yerini aldı. Yarışmacıların vurdumduymazlığını eleştiren Mehmet Şef, sert tepkisiyle oldukça konuşuldu. Yarışmacılara tarihi bir ayar veren Mehmet Yalçınkaya, sinirlerine hakim olamadı ve yarışmacılara kapıyı gösterdi.

555

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat