Magazin

Masterchef şefleri neden sürekli aynı kıyafetler sunuyorlar ortaya çıktı! Acun cimri çıktı deniliyordu işin aslı bakin neymiş

ÖasterChef yarışmasında farklı bölümlerde şeflerin aynı kıyafetleri giymeleri olay olmuştu. Bunun üzerine gerçekler ortaya çıktı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve Acun Medya tarafından ekranlara getirilen en çok izlenen yarışmalardan birisi olan MasterChef her bölümüyle heyecanla izlenmeye devam ediyor. Her bölümde yaşanan kazalar, yarışmacılar arasındaki kıyasıya mücadele ve gerçekleştirilen sohbetler dikkat çekmeye devam ediyor.

MasterChef yarışmasının ilk 16 kişilik kadrosuna girebilmek için yarışmacılar arasında kıyasıya bir mücadele devam ediyor. Şefler hakkında son zamanlarda bazı iddialar gündeme gelmeye başlamış ve tartışmalar ortaya çıkmıştı. Şeflerin aynı kombinlerle görülmesi ekran başındakiler tarafından özensizlik olarak algılanmıştı. Peki şefler neden sürekli olarak aynı kıyafetleri giyiyor?

Şeflerin Kıyafeti Olay Oldu!

MasterChef yarışması 18. Bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Şeflerin kıyafetlerinin sürekli aynı olması bir süre sonra ekran başındaki izleyicilerin de dikkatini çekti. Sosyal medya hesapları üzerinden takipçilere tepki gösterilmeye başlandı. Bunun ardından Acun Ilıcalı’nın programın yapımcısı olarak cimri davrandığı ve para harcamadığı dahi eleştirilmişti. Bu durum sosyal medyada seslerin yükselmesine neden oldu.

Şeflerin Kıyafetlerinin Nedeni Belli Oldu!

masterchef2

MasterChef yarışmasında çekimden kaynaklı olarak gerçekler ortaya çıktı. Her bölümde 4 farklı düellonun yayınlandığı biliniyor. Çekim stüdyosunun ise bu süreçte ikinci tura özel olarak iki farklı stüdyo olduğu anlaşıldı. Yarışmacıların yarışmak ve çekim yapmak için içeri alınmasından sonra şefler ortadan kayboluyordu. Bu durumda aslında diğer stüdyoda bulunan yarışmacıların yanına gittikleri ve diğer çekimi tamamladıkları öğrenildi. Bu durum kısa süre sonra üst üste farklı bölümlerde neden aynı kıyafetlerin giyinildiğini ortaya koymuş oluyor. Yakın zamanda üçüncü tur başlayacak. Tek stüdyoluk çekimler yapılacağı için artık çekimlerin de günlük olarak yapılması bekleniyor. Durumu anlayan ekran başındaki izleyicilerin kafalarında oluşan soru işaretleri de böylece giderilmiş oldu.

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat