Dizi / Film

Masterchef yarışmacısı hayatının hatasını yaptı! Şefler yemeğin tadına bile bakmadan anında yollandı

Masterchef Türkiye’de yarışmacının yapmış olduğu hata görenleri şaşkına çevirdi. Şefler yemeğin tadına bile bak adan o yarışmacıyı anında yarışmadan yolladılar.

Masterchef Türkiye 2022 yarışmasının 3’lü düelloları başlamışken yarışmacının yapmış olduğu hata yarışmadan ayrılmasına neden oldu. Masterchef Türkiye’nin jüri üyeleri bu hatayı kabul etmediler. İşte tüm detayları ile haberimizin devamında sizlerle

hhhh

Masterchef Türkiye’ye veda eden isim kim?

TV8 ekranlarının en sevilen yemek programlarından biri olan Masterchef Türkiye’nin 25. Bölümünde Nazike isimli yarışmacı hazırlamış olduğu tatlı ile tadım yapılmadan yarışmadan diskalifiye edildi. Danilo Zanna tatlının tadına bakar bakmaz neye uğradığını şaşırdı. Yarışmacının yapmış olduğu hata ise hemen fark edildi. İtalyan şef yüzünü ekşitip genç yarışmacıya bir soru sordu: “Sen buna tuz mu attın?” diye sordu. Şaşkınlığı gizleyemeyen ünlü şef Danilo Zanna teşekkür edip yerine geçti. Bu durum karşısında diğer şefler ise tadım yapmak istemedi. Yapmış olduğu tatlının üst kısmına pudra şekeri değil de tuz attığı için şefler tarafından geçer not alamadan elendi. Şefler yapmış olduğu bu hatayı kabul etmedi. Genç yarışmacı yapmış olduğu tatlı yüzüne yarışmaya veda etmiş oldu.

aaa3

Pudra şekeri yerine tuz atmış yarışmacı diskalifiye oldu

Masterchef Türkiye şefi Mehmet Yalçınkaya tatlının üzerine parmağı ile dokunup elini diline götürdüğünde yarışmacının yapmış olduğu hatayı hemen fark etti. Mehmet şefin “pudra şekeri yerine bunun üzerine tuz atmışsın.” Demesi üzerine şaşkınlığını gizleyemeyen yarışmacı Nazike şeflere şu soruyu sordu: “Gerçekten mi?” dedi. Nazike’nin masaya yakınlaşmasını isteyen Mehmet şef şu ifadeleri kullandı. “Bu ne güzel kardeşim gel bak. Pudra şekeri yerine tuz koymuşsun. Sen burada mısın? Ben bunu yiyemem” ifadelerini kullandı. Bu sırada taşım sırası ünlü şef Somer Sivrioğlu’na geçti fakat bu durum üzerine ünlü şef Somer Sivrioğlu tadım yapmadı. Nazike bir üst tura geçemeden Masterchef Türkiye’ye veda eden isim oldu. Nazike yaptığı hata sonrasında pişman olmuş olsa da Masterchef Türkiye macerası 2. turda bitmiş oldu.

kkk

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat