Dizi / Film

Masterchef yarışmacısın gizlice yaptı ama yakalandı! Şeflerin midesi ağzına geldi, Acun yarışmayı bitirse haklıdır bu ne

MasterChef Türkiye 2022 yarışmacısı öyle bir şey yaptı ki! Her ne kadar gizli yapmış olsa da şefler tarafından yakalandı. Şeflerin mideleri ağızlarına geldi. ‘Acun Ilıcalı programa son verse hakkıdır’ tarzı yorumlar geldi.

MasterChef yarışmasında mide bulandıran bir olay daha’ Acun Ilıcalı fişi çekip programa son verse yeridir. Yarışmacı kimseye çaktırmadan öyle bir şey yaptı ki görenler şok oldu. İşte tüm detyaları ile haberimizin devamında sizlerle.

m

MasterChef Türkiye’de mideleri bulandıran olay

Tv8 ekranlarının sevilen yarışmasından biri olan MasterChef Türkiye’de şeflerin midesini bulandıracak bomba bir olay yaşandı. Yarışmacının kaşla göz arasında yapmış olduğu harekete seyirciler isyanda bulundu. ‘Acun Ilıcalı bu saatten sonra programı bitirse de olur’ açıklamasında bulundular! Sosyal medya üzerinden büyük yankı uyandıran bu olay tepkileri arka arkaya neden oldu. Acun Medya’nın ekranlara getirdiği ‘dünyanın en zor yemek yarışması’ olarak bilinen MasterChef’te heyecanlar hız kesmeden devam ediyor. Her bölümü büyük keyif veren MasterChef Türkiye’de ilk turların çekimleri tamamlanmış ve ikinci turlara geçilmişti. Daha çok profesyonellik gerektiren ilk turlarda ise şefler sinir krizleri geçiriyordu. Tencerede et pişirenler, ölçüyü fazla kaçıranlardan sonra bir yarışmacı ise kaşla göz arasında yapmış olduğu hata sosyal medyayı salladı.

jj 1

MasterChef yarışmacısının yaptığı hata ne?

İlk 16’nın yavaş yavaş oluşturulduğu MasterChef yarışmasının bu seneki sezonu dikkatleri üzerine çekti. Daha çok hobi olarak yemek yapanların katılmış olduğu yarışmada yaşanan olay karşısında seyirci çileden çıktı. MasterChef yarışmasına katılmış olan Birlenty Esmaeil isimli yarışmacının bazlama ekmeği içerisinden saç kılını çıkarıp yaptığı yemeği şeflere sunması tepkileri üzerine çekmeye neden oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı ise konu hakkında şu yorumu yaptı: ‘şu kadın, ekmeğinden saç çekip çıkartıyor. Başka zamanda uyarıyı basarlar fakat devam ederek turu geçiyor. Başkalarının saçına takık olan şefler bu kadına ne saç toplatmadılar? İnsandan insana muamele yapılıyor. Acun medyanın yarışmadaki kriteri ne acaba?’ ifadeleri ile gündeme geldi.

ss

Başa dön tuşu
Reklamı Kapat